Reklama

Pozrite si najlepšie produkty výstavy IFA 2017

Roman Calík

V redakcii TECHBOX je už tradíciou, že priamo počas výstav oceňujeme najlepšie produkty. Pozrite sa, ktoré novinky nás najviac zaujali počas výstavy IFA 2017 v Berlíne a zaslúžili si významné ocenenie TECHBOX.

TECHBOX TOP Innovation IFA 2017

Ocenenie TOP Innovation udeľujeme produktu, ktorý nás na výstave zaujal najviac a podľa nás významne zmení technológie resp. ich používanie v blízskej budúcnosti. Tento ročník sme sa rozhodli, že takéto prestížne ocenenie získa najnovšia klávesnica Logitech KRAFT. Novinka nás zaujala práve svojím otočným ovládačom, vďaka ktorému sa mení spôsob používania počítača a nástrojov v jednotlivých programoch.

Pozrite si

Logitech CRAFT – unikátna klávesnica s otočným ovládačom

Výhodou klávesnice je aj automatické podsvietenie, ktoré sa aktivuje ak na nej začnete písať. Logitech CRAFT bude v predaji už od septembra 2017 za cenu 199 €.

TECHBOX Best Smarphone IFA 2017

Nájsť najlepší smartfón výstavy IFA 2017 bolo pomerne jednoduché. Hneď po predstavení novinky LG V30 nám bolo jasné, že jedine Sony môže prekvapiť (Samsung si vystrieľal náboje ešte pred výstavou IFA s novinkou Note8). Nestalo sa, a tak si ocenenie odnáša novinka, ktorá upúta vyšperkovaným dizajnom, špičkovým hardvérom, ale najmä unikátnym fotoaparátom s clonou f/1,6 a podporou tvorby videí v štýle Hollywodskych profesionálov.

Pozrite si

LG V30 – prvý smartfón s f/1,6 optikou, ktorý je navyše odolný

LG V30 prekvapí aj odolnosťou voči vode s IP68, zároveň aj vysokou odolnosťou voči pádom vďaka vojenským štandardom MIL-STD 810G. Veríme, že sa bude predávať i na Slovensku.

TECHBOX Best TV IFA 2017

Vybrať najlepší televízor výstavy bol tvrdý oriešok. Horúcich kandidátov bolo hneď niekoľko, napokon sme sa v redakcii zhodli, že ocenenie si zaslúži novinka od Bang&Olufsen – BeoVision Eclipse. Okrem super luxusného spracovania totiž ponúka prekrásny 4K Ultra HD OLED panel a výkonný audio systém, ktorý tvorí 3-kanálový integrovaný soundbar s výkonom 450 wattov.

Pozrite si

BeoVision Eclipse – spolupráca profesionálov v podobe luxusnej televízie

Zaujímavosťou televízie je i integrované ovládanie natáčania TV priamo do diaľkového ovládača. K dispozícii bude s 55 alebo 65-palcovou uhlopriečkou, pričom cena začína na 10 990 dolároch.

TECHBOX Best Notebook IFA 2017

Atraktívnych notebookov bolo na výstave IFA 2017 predstavených viacero. Najmä hráči si prišli na svoje, no po zvážení všetkých noviniek, sme víťaza našli ľahko. Je ním najnovšia generácia modelu Lenovo Yoga 920, ktorý výrobca vylepšil na všetkých frontoch. Pridaná bola možnosť ovládania dotykovým perom, najnovší hardvér či špeciálne Star Wars edície.

Pozrite si

Lenovo Yoga 920 – Konvertibilný luxus s Dolby Atmos a 4K UHD displejom

Lenovo Yoga 920 je jednoducho notebook, ktorému nič nechýba. Navyše je mimoriadne ľahký, tenký a ponúkne aj zvuk Dolby Atmos. Cena veru nízka nie je, začína totiž na 1 599 €.

TECHBOX Best Tablet IFA 2017

Zatiaľ čo vo väčšine kategórií, kde sme mali pripravené ocenenia, nebolo jednoduché vybrať finalistov, v kategórii tablet toho veľa nového výrobcovia nepredstavili. A tak sme vyberali aj zo zariadení 2v1, ktoré môžete použiť buď ako tablet, alebo ako „notebook“. A tu jednoznačne zaujal model Acer Switch 7 Black Edition, ktorý prekvapil aj dedikovanou grafikou NVIDIA GeForce MX150.

Pozrite si

Acer Switch 7 Black Edition – 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora

Stojan sa dokáže vysunúť automaticky, nechýba pasívne chladenie a skutočne špičkový hardvér. Displej má uhlopriečku až 13,5-palcov. Cena však bude vysoká, a to až na úrovni 2-tisíc eur.

TECHBOX Best Gadget IFA 2017

Kategóriu, ktorú máme v redakcii mimoriadne radi, obsadila tentokrát akčná kamera Sony RX0. A veríme, že súhlasíte s našim rozhodnutím. Ide totiž o skutočný unikát, v malom tele totiž nájdeme objektív Zeiss Vario Terrar T* s pevným 24 mm ohniskom a svetelnosťou f/4,0, pričom pod ním je 1-palcový (13,2 x 8,8 mm) snímač.

Pozrite si

Pri kamerke Sony RX0 trpí závisťou aj GoPro, má 960 fps video a veľký snímač

Sony RX0 dokáže dokonca snímať aj Ultra HD video pri 30 fps alebo superspomalené zábery pri 960 fps vo Full HD rozlíšení!

Veríme, že sa aj vám páči náš výber najlepších produktov výstavy IFA 2017. Sledujte nás, stále ešte nové články z Berlína pribúdajú.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.