Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Acer Switch 7 Black Edition - 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora

Acer Switch 7 Black Edition - 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora
Imrich Maťo
Acer Switch 7 Black Edition - 2-in-1 s dedikovanou grafikou a bez ventilátora

Ďalšou novinkou z dielne Acer na výstave IFA 2017 v Berlíne je Acer Switch 7 Black Edition, štýlové 2-in-1 zariadenie, ktoré sa nenechá zahanbiť ani pred profesionálmi.

Hneď na začiatok je vhodné o tomto notebooku povedať to, čím sa Acer pri ňom pýši. Acer Switch 7 Black Edition je údajne prvým bezventilátorovým notebookom 2-in-1, ktorý je vybavený dedikovanou grafikou. Konkrétne je to model NVIDIA GeForce MX150.

Pozrite si

Acer dopĺňa svoje herné portfólio o doteraz najvýkonnejší desktop

Aj vy sa pýtate ako to Acer dosiahol? Môže za to inovatívna bezventilátorová chladiaca technológia Dual LiquidLoop, ktorú vyvinul Acer.

Výkon tomuto zariadeniu dodáva procesor Intel Core i7 8. generácie, takže v spojení so spomínanou grafikou ho využijú aj profesionáli nie len v kanceláriách, ale predovšetkým na cestách, či už manažéri, kreatívci a podobne.

Pozrite si

Acer Switch 5 a Switch 3 – výkonné novinky z radu 2-in-1

Switch 7 Black Edition dostal do vienka 13,5-palcový IPS displej s rozlíšením 2 256 x 1 504 px a bez pripojenej klávesnici má hmotnosť necelých 1,15 kg.

Switch 7 Black Edition má ešte jedno prvenstvo, tento raz v rámci značky. Je to prvé zariadenie od Acer-u, ktoré je vybavené patentovaným stojanom Acer AutoStand. Jeho unikátom je, že sa môže automaticky vysunúť i zasunúť.

Pozrite si

Acer Switch Alpha 12 – silný procesor a tiché chladenie

No a nesmieme opomenúť dôležitú súčasť výbavy novinky, stylus. Vylepšené vstavané dotykové pero využíva technológiu Wacom EMR, vďaka ktorej rozpoznáva 4 096 úrovní tlaku.

Zdroj | Acer

Taktiež podporuje detekciu naklonenia pera pre ovládanie uhlov, šírky alebo tieňovania pri využívaní funkcie Windows Ink. Stylus v novom Switch 7 Black Edition sa tentokrát zaobíde bez batérie. Dizajnéri či návrhári si s týmto perom prídu na svoje.

Zdroj | Acer

Operačným systémom novinky je, pochopiteľne, Windows 10, a to vo verzii Home. Zariadenie podporuje funkciu Windows Hello, má integrovaný optický snímač odtlačku prstov, ktorý je umiestnený pod sklom na pravej strane tabletovej časti a pomocou funkcie POA (Power on Authentication) umožňuje zapnúť notebook a dotykom sa ihneď prihlásiť.

Zdroj | Acer

Určite už netrpezlivo čakáte, koľko táto „sranda“ stojí. V našom regióne by sa Acer Switch 7 Black Edition mal začať predávať v decembri 2017 za cenu od 1 999 €.

Zdroj | Acer

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

Zdroj