Poznáme výhercu smart hodiniek Xiaomi Mi Watch Lite

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať hodinky Xiaomi Mi Watch Lite. Stačilo sledovať náš seriál s novinkou Xiaomi Mi 11 a zapojiť sa do súťaže. My výhercu už poznáme. Kto vyhral?

Nová vlajková loď Xiaomi Mi 11 dokonalou ukážkou toho, že medzi krásnym dizajnom, najnovšími technológiami a každodennou praktickosťou netreba kresliť hranice. Po stránke dizajnu sa z neho totiž stala okamžitá ikona a po stránke výkonu zas jednoznačný líder na trhu.

Xiaomi Mi 11 síce navonok ohúri nadčasovým, no zároveň praktickým dizajnom a po bližšom zoznámení je aj skutočne unikátnou zostavou toho najlepšieho hardvéru, aký aktuálne na trhu nájdete. Výnimkou v tomto smere nie je ani jeho zostava štyroch fotoaparátov. Hlavný fotoaparát tohto smartfónu nesie podtitul „filmový“. Xiaomi v tomto prípade nenechalo nič na náhodu a na zadnú stranu nového Xiaomi Mi 11 umiestnilo špičkový 108 Mpx širokouhlý fotoaparát s optickou stabilizáciou obrazu, ktorý prekvapuje hneď na niekoľkých frontoch.

Kvality, ktoré si zaslúžili samostatný diel v rámci nášho špeciálneho seriálu – reč je samozrejme stále o novej vlajkovej lodi Xiaomi Mi 11 a jej parádnej AMOLED DotDisplay obrazovke, ktorú po stránke audiovizuálneho zážitku dopĺňa stereo zostava reproduktorov s podpisom prémiovej značky Harman Kardon.

V záverečnej 4. časti seriálu sme sa pozreli na perfektný výkon Xiaomi Mi 11, ale aj najnovšie technológie a perfektnú výdrž batérie.

Zamilovali ste sa do novinky Xiaomi Mi 11? Neprekvuje nás to. Ak ste správne odpovedali na súťažné otázky v našej súťaži práve o tomto smartfóne, mali ste možnosť vyhrať smart hodinky Xiaomi Mi Watch Lite v elegantnej verzii Navy Blue. Dnes už poznáme víťaza, a je ním Róbert G. zo Seniakoviec. Gratulujeme!

Správne odpovede boli:

1. Aký čipset poháňa nový smartfón Xiaomi Mi 11?
Qualcomm Snapdragon 888

2. Akou uhlopriečkou disponuje AMOLED DotDisplej displej smartfónu Xiaomi Mi 11?
6,81 palca

Komentáre k článku