Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Naozaj veľké novinky od Apple?

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Naozaj veľké novinky od Apple?
TECHBOX
Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: Naozaj veľké novinky od Apple?

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Opäť sa ho zhostili nahrali Lissett a Richard, v 24. epizóde sa dozviete pestrý výber zo sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Apple na WWDC21 predstavil iOS 16, macOS Ventura a watchOS 9. Výrobca prekvapil novým MacBookom Air. Má väčší displej, magnetický port nabíjania a výkonný čip M2.

Zdroj | Apple

Pandémia naučila kamarátiť sa s internetom i tých, ktorí ho dovtedy moc nemuseli. Dostali tak šancu lepšie spoznať výhody videohovorov, nákupov v e-shopoch. Čoho sa obávajú slovenské e-shopy? Majitelia Androidov pozor, neoficiálne aplikácie vás môžu vyjsť veľmi draho! Koniec spaľovákov? EÚ stanovila oficiálny dátum zákazu ich predaja.

Pozrite si

Na ktoré iPhony nainštalujete nový iOS 16? Apple „zabil“ až 5 modelov

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇTECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.