Reklama

Máte už len pár dní, aby ste využili atraktívne zľavy na JBL slúchadlá a repráky

Zdroj | JBL
TECHBOX
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

JBL nás opäť milo prekvapilo a pripravilo akciu JBL WEEK. Ušetriť pekných pár desiatok eur príde vhod kedykoľvek a pre kohokoľvek, zvlášť ak takúto možnosť ponúka renomovaná značka.

V e-shope nájdete množstvo výrobkov, my sme pre vás našli 7 horúcich tipov. Pozrite si, ktoré modely si nás získali a aké skvelé funkcie ponúkajú.

Ako to funguje?

Obsah pokračuje pod reklamou

Veľmi jednoducho. Stačí otvoriť webstránku jbl.sk a tam kliknúť na tag JBL WEEK. Legendárny výrobca vám až do nedele ponúka zľavu 20 % na vybrané slúchadlá a 15 % zľavu na vybrané reproduktory. Na získanie zľavy stačí použiť kód JBL20, resp. JBL15, nič viac vám netreba.

1.

JBL Tune Beam

79,92 € (zľava 20 % z pôvodných 99,99 €) Kúpiť výhodne

JBL Tune Beam vám ponúkajú 48 hodín prehrávania špičkového zvuku JBL Pure Bass Sound. Ergonomický a vodeodolný dizajn poskytne celodenné pohodlie za každého počasia. Dotykové ovládanie umožní ovládať slúchadlá a prijímať telefonické hovory. Pokrokové technológie Active Noise Canceling a Smart Ambient sa postarajú o filtrovanie hluku, alebo poskytnú prehľad o tom, čo sa deje v okolí. Šikovne navrhnuté 6 mm meniče dodávajú čistý basový zvuk JBL, takže budete cítiť každý tón doslova v kostiach.

https://youtu.be/y6rEmvwx-40
2.

JBL Flip 6

118,99 € (zľava 15 % z pôvodných 139,99 €) Kúpiť výhodne

Nový JBL Flip 6 prináša výkonný zvuk JBL Original Pro s nečakanou čistotou vďaka systému 2-pásmových reproduktorov, ktorý sa skladá z optimalizovaného meniča v tvare pretekárskej dráhy, samostatného výškového meniča a 2-pásmových basových žiaričov.

https://youtu.be/8ectFOeQ5G4

Hlasno hrajúci, no stále veľmi dobre prenosný reproduktor je vodotesný a prachotesný ( IP67), čiže ho môžete vziať kamkoľvek a za každého počasia. Zaujme aj vydrž na jedno nabitie, je to až 12 hodín. Nechýba funkcia PartyBoost na prepojenie viacerých kompatibilných reproduktorov.

3.

JBL Wave Flex

63,99 € (zľava 20 % z pôvodných 79,99 €) Kúpiť výhodne

JBL Wave Flex sú povestné zvukom so silnými basovými tónmi a excelentnou výdržou batérie. Až 32 hodín môžete počúvať vaše obľúbené songy, kým začnete hľadať elektrický kábel. Slúchadlá vás očaria kvalitným audiom s 12 mm meničmi a zvukom JBL Deep Bass Sound. Ergonomický, uzamykateľný dizajn slúchadiel Wave Flex sedí v každom uchu tak pohodlne, že môžete zabudnúť, že ich máte na sebe. Slúchadlá s certifikáciou IP54 a nabíjacie puzdro spĺňajúce IPX2 sú ideálnym parťákom pre celodenné zážitky.

https://youtu.be/8hNSbhXWzwQ
4.

JBL Tune 520BT

47,99 € (zľava 20 % z pôvodných 59,99 €) Kúpiť výhodne

JBL Tune 520BT prinášajú zvuk JBL Pure Bass zvýrazňujúci basy vďaka 33 mm dynamickým meničom. Na podrobnejšie nastavenia vám poslúži aplikácia JBL Headphones. Výdrž na jedno nabitie je 57 hodín, stačí ich nabíjať 5 minút a môžete si užívať ďalšie 3 hodiny počúvania. Za lepšou výdržou stojí aj najnovší štandard Bluetooth 5.3, ktorý je menej energeticky náročný.

https://youtu.be/bUqjZpofzME
5.

JBL Live 460NC

103,92 € (zľava 20 % z pôvodných 129,90 €) Kúpiť výhodne
Obsah pokračuje pod reklamou

JBL Live 460NC sú vybavené špičkovými 40 mm meničmi. Ponúkajú zvuk JBL Signature zvýraznený vylepšenými basmi, takže zvýraznia každú prehrávanú pieseň. Potrebujete sa sústrediť? Zapnite si funkciu Adaptive Noise Canceling. Chcete zostať v kontakte so svojím okolím? Použite funkciu Smart Ambient. Potrebujete pomoc počas dňa? Získajte ju od vami používaného hlasového asistenta – hlasom, alebo poklepaním na slúchadlo. Ak si nastavíte asistenta od Google, môžete aktivovať funkcie na JBL Live 460NC len pomocou hlasu.

Slúchadlá sú ľahké (210 g) a pohodlné vďaka mäkkému čalúnenému hlavovému pásu, užijete si až 50 hodín streamovania hudby s vypnutou funkciou ANC, stereo hovory. Perlička na záver – odpojiteľný audio kábel vám umožní počúvať, aj keď sa vybije batéria. Keď Live 460NC nepoužívate, automaticky sa pozastaví prehrávanie a keď ich opäť zdvihnete, prehrávanie sa obnoví. Frekvenčná odozva slúchadiel je 20 Hz až 20 kHz.

6.

JBL Charge 5

152,99 € (zľava 15 % z pôvodných 179,99 €) Kúpiť výhodne

Do každej rodiny aspoň jeden JBL Charge 5! Reproduktor patrí do rodiny ľahších prenosných reproduktorov výrobcu, čo znamená zhruba 1 kg. Zaujme štýlovým dizajnom a po zapnutí prekvapí dynamickým a čistým zvukom. O ten sa stará vylepšený 52 mm menič a dva výkonné 90 mm basové woofery. Vďaka PartyBoost si viete spárovať viac reproduktorov podporujúcich JBL PartyBoost a takto získate dostatočne silný zvuk pre akýkoľvek priestor. Menovitý výstupný výkon je 30 W (RMS) pre woofer, 10 W (RMS) pre tweeter. Frekvenčná charakteristika reproduktora je slušných 65 Hz až 20 kHz.

https://youtu.be/XfUp5sXc4CI

JBL Charge 5 si viete kúpiť až v 9-tich farebných prevedeniach, spĺňa certifikát IP67 (vodotesnosť a prachotesnosť) a na jedno nabitie vydrží neuveriteľných 20 hodín.

7.

JBL PartyBox Encore

297,49 € (zľava 15 % z pôvodných 349,99 €) Kúpiť výhodne

Prenosný reproduktor JBL PartyBox Encore poskytne 10 hodín nonstop zábavy a predsa má výkonu na rozdávanie, až 100 W. Oceníte dizajn odolný voči striekajúcej vode, takže party môžete urobiť kdekoľvek. Nič vám nebude stáť v ceste zabaviť sa s úžasným zvukom JBL Original Pro Sound a hlbokými basmi. Nechýba rukoväť, ktorú je možné ľahko uchopiť a presunúť sa ďalej.

Zdroj | JBL

True Wireless Stereo znamená, že môžete dokonca spárovať reproduktory pre mohutný zvuk. S appkou PartyBox môžete ovládať svoju obľúbenú hudbu, ale aj farby svetelnej šou, čím vytvoríte nevídanú atmosféru. Výkonný zvuk zabezpečuje 5,25″ woofer a dva 1,75″ výškové meniče. Frekvenčná odozva reproduktorov je 50 Hz až 20 kHz.

Reproduktor ponúka množstvo zábavných funkcií. Synchronizujte pulzujúce stroboskopy, kruhové a klubové svetlá svetelnej šou pre úžasne pohlcujúci zážitok alebo spievajte spolu s bezdrôtovým mikrofónom JBL, ktorý je v cene produktu, optimalizovaným pre karaoke s nastaviteľnou ozvenou.

Pripomíname, že takto akcia JBL WEEK trvá len do 22. 10. 2023. Ak vás niečo z našich tipov, alebo v e-shope zaujalo, nenechávajte si to na poslednú chvíľu. Škoda by bolo prísť o zaujímavú zľavu.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.