Reklama

JBL PartyBox Encore z vás spraví kráľa karaoke párty

TECHBOX

Aj keď leto je už za nami, tak domácim párty rozhodne neodzvonilo. Ak chcete vašich hostí zaujať nielen zvukom, tak určite by ste mali zvážiť kúpu bezdrôtového reproduktora JBL PartyBox Encore, ktorý pridáva aj možnosti karaoke.

JBL má v portfóliu veľmi zaujímavý reproduktor JBL PartyBox Encore. Dizajnovo sa radí skôr ku tým menej výrazným, ale to len do chvíle, dokým ho nezapnete. Vtedy vás ožiari svetlo a zo zvuku a dunivých basov sa vám zježia všetky chlpy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nejde však o žiadneho prcka s rozmermi 276 x 327 x 293 mm a hmotnosťou 6,3 kilogramu. Páči sa nám aj praktická rukoväť na hornej strane reproduktoru, ktorá rozhodne uľahčí jeho prenášanie a zo spodnej strany je aj príjemne pogumovaná. Párty môže byť aj pri vode, pretože JBL PartyBox Encore disponuje ochranou IPX4.

Z prednej strany je mriežka, ktorá kryje 5,25-palcový woofer a dva 1,75-palcové tweetre s logom spoločnosti JBL presne v strede. Vrchná časť obsahuje všetky potrebné tlačidlá a prepínače. Je tu veľké kruhové tlačidlo kombinujúce fyzický stisk na pauzu a otočný prvok na ovládanie hlasitosti. Ďalšími štyrmi ovládačmi sa reproduktor zapína, ovláda sa Bluetooth, nastavuje sa podsvietenie alebo zapína sa funkcia Bass Boost. Všetky sú príjemne pogumovane s istým stiskom.

A teraz k samotnému podsvieteniu. LED diódy nájdete na prstenci hlavného reproduktora vo vnútri mriežky, ale aj po bokoch v dvoch stĺpcoch. Efekty a farby si môžete meniť buď príslušným tlačidlom na reproduktore alebo v aplikácii JBL PartyBox. Svetlá pulzujú podľa rytmu prehrávanej hudby a efektne sa stredový kruh mení aj podľa nastavenej hlasitosti.

Ak sme si na tomto zariadení niečo skutočne obľúbili, tak je to jednoznačne zvukový prednes. JBL je dlhodobo lídrom v kvalite a inak tomu nie je ani pri PartyBox Encore. Spoločnosť nasadila totiž JBL Original Pro Sound, čiže kvalitný prednes so zvýraznenými basami. Ak by sa vám málilo, pridať ich viete jednoduchým stlačením tlačidla Bass Boost.

Vtedy nastáva ten pravý cirkus, kedy vám hlboké basy budú rozprestierať po celom priestore a dunieť ako nikdy predtým. Ak ste chceli niekedy zažiť pravé basové šialenstvo, nech sa páči, JBL PartyBox Encore je tu pre vás. Celkový výkon uvádza JBL na úrovni 100 W, ale pocitovo je to oveľa viac.

Zaujímavým doplnkom je aj bezdrôtový mikrofón. Práve s ním môžete tento reproduktor premeniť na domáce karaoke. Zaujme už na prvý pohľad dizajnom. Rúčka je čiernej farby a mikrofónová časť je zase v pestrej oranžovej. Celý je vyrobený zo zinkovej zliatiny a v ruke príjemne chladí. Otočnými tlačidlami na reproduktore viete nastaviť mikrofónu hlasitosť, ozvenu, basy a výšky. Samotný mikrofón je napájaný dvojicou AA batérií, tie našťastie v balení neabsentujú.

Ak vám nestačí jeden reproduktor JBL PartyBox Encore, tak nič vám nebráni spojiť dva. Buď tak urobíte pomocou kábla alebo bezdrôtovo špeciálnym tlačidlom TWS. Prehrávanie hudby nie je obmedzené iba na Bluetooth 5.1, a to až na vzdialenosť 20 metrov, ale môžete tak spraviť aj zapojením USB kľúča alebo klasicky po kábli.

Koľko vám takáto paráda vydrží na jedno nabitie? Výrobca udáva výdrž až 10 hodín, čo na poriadnu karaoke párty bohato postačuje alebo ho zapojíte do siete pribaleným káblom a starosti o výdrž sú hneď minulosťou. Párty nebude mať konca! Nabitie batérie potrvá okolo tri a pol hodiny.

A za koľko sa táto karaoke nádhera predáva? Odporúčaná cenovka pre JBL PartyBox Encore je stanovená na 349,99 eur.

Ak by ste nepotrebovali mikrofón, tak je v predaji ešte trochu menej vybavenejšia verzia PartyBox Encore Essential, v ktorej balení absentuje hlavne práve pribalený mikrofón. Cena tohto produktu je 299,99 eur. JBL má však rozsiahlu Black Friday akciu, kde nájdete množstvo produktov za veľmi výhodné ceny. Vďaka tejto akcii sa cena reproduktora JBL PartyBox Encore Essential zníži o 35 % na veľmi atraktívnu cenu 194,99 eur.

Obsah pokračuje pod reklamou

Zľavnené ceny platia na www.jbl.sk alebo u vybraných autorizovaných JBL partnerov do 27. novembra 2022 alebo do vypredania zásob.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.