Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
#Novinky

Jabra Elite 4 Active potešia aj nerozhodných. Prečo?

  • 2 min.
  • 10.1.2022

Spoločnosť Jabra predstavila nové bezdrôtové slúchadlá Jabra Elite 4 Active, ktoré majú kombináciou odolnosti voči vode a prachu (IP57) s aktívnym potláčaním okolitých ruchov s technológiou HearThrough zaujať najmä športovcov. Zvuk budú schopné prenášať prostredníctvom kodekov Bluetooth AAC a aptX a na jedno nabitie vydržia 7, resp. až 28 hodín. Na náš trh zatiaľ nemieria, Jabra dokonca ich produktovú stránku na našom trhu zámerne blokuje.

https://youtu.be/xZiAE9MEY7A
Zobraziť celú správu

Čínsky trh zaznamenal v priebehu novembra rekordné predaje plug-in hybridných a elektrických vozidiel. Celkovo sa ich za tento mesiac predalo až 413 094, čo predstavuje medziročný nárast o 106 %. Trhový podiel plug-in hybridných modelov vďaka tomu stúpol na 4 % a podiel elektrických modelov na 15 %. (insideevs)

Zobraziť celú správu

Spoločnosť GN stojaca za značkou Jabra rozširuje svoje pôsobenie o hernú sféru, za 1,24 miliardy dolárov kupuje značku SteelSeries. Vo vedení výrobcu herného príslušenstva sa údajne touto akvizíciou nič nemení. Obchod má byť uzatvorený začiatkom budúceho roka. (steelseries)

Zobraziť celú správu
#Audio

Bezdrôtové slúchadlá Jabra Move teraz kúpite so zľavou až 64 %

  • 2 min.
  • 26.9.2021
#Novinky

Jabra Elite 7 Pro využívajú snímač kostného vedenia

  • 4 min.
  • 2.9.2021

Jabra rozšírila portfólio svojich slúchadiel o cenovo dostupný model Elite 3, ktorý bude v predaji za cenu od 80 dolárov. Slúchadlá ponúknu certifikáciu IP55, ktorá zaručuje ich čiastočnú odolnosť voči vode, prachu a potu. Ich fyzické tlačidlá slúchadiel bude možné používať na ovládanie multimédií, ale napríklad aj na rýchle spustenie hudobnej služby Spotify. (jabra)

Zobraziť celú správu