Reklama

Hľadáme NAY TECHBOX BANKOVÚ APLIKÁCIU roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

TECHBOX

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOMEINOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne sme vám predstavili nominácie jednotlivých kategórií. Dnes pokračujeme kategóriou NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA.

Aby boli výsledky skutočne presvedčivé, hlasovať by ste mali len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania, či osobnými skúsenosťami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., praktického pomocníka do domácnosti – Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, či 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense a ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tešiť sa taktiež môžete na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka a na svoje si prídu aj audio nadšenci, ktorí si medzi cenami nájdu Bluetooth slúchadlá Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA roka 2022

Bánk je na Slovensku pomerne veľa a byť klientom aj viac ako jednej súčasne, je v podstate nadštandard. Prakticky každá banka navyše v priebehu roka pravidelne svoju mobilnú bankovú aplikáciu inovuje a dopĺňa o nové funkcie, o ktorých možno ešte neviete ani ako jej klient. Aby ste to teda mali pri rozhodovaní sa, ktorej bankovej aplikácii udelíte hlas, o niečo jednoduchšie, teraz vám ich podrobne predstavíme.

Pozrime sa teda na šesticu nominovaných aplikácií v kategórii NAY TECHBOX BANKOVÁ APLIKÁCIA roka 2022.

Zriadenie si bezplatného účtu z pohodlia domova cez aplikáciu? S aplikáciou 365.bank je to štandard a zároveň iba začiatok. Hoci dnes už 365.bank má aj svoju vlastnú sieť pobočiek, prím hrá stále mobilná aplikácia, ktorá už dnes okrem bežnej správy financií, posielania prostriedkov či správy kariet, ponúka množstvo pokročilých funkcií a bankových produktov, ktoré možno vybaviť kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

V aplikácii 365.bank tak nechýba možnosť získania virtuálnej debetnej karty, ale ani investovanie do fondov a druhého piliera. Z pohodlia domova si prostredníctvom nej dokonca možno získať aj digitálny úver či vybaviť nové bývanie pomocou hypotéky. Obľúbené sú v aplikácii ale aj funkcie Sporenie a Syslenie, ktoré vám umožnia šetriť si na vaše ciele a to pokojne aj pravidelne pri každej platbe kartou.

Myslíte si, že v bankových aplikáciách je už vymyslené všetko? Rozhodne to neplatí v prípade aplikácie Tatra banka, ktorá neustále inovuje a prináša množstvo, často unikátnych riešení. Dokonalým príkladom toho je sledovanie uhlíkovej stopy. Totiž, pri vašich platbách platobnou kartou vidíte, akú uhlíkovú stopu platba zanechala. Kým si potraviny, oblečenie alebo iný tovar kúpite, na ceste k vám vyprodukuje nezanedbateľnú uhlíkovú stopu. Tú teraz vidíte pri konkrétnych platbách priamo v aplikácii.

Tatra banka v uplynulom roku navyše vylepšila aj svojho známeho Chatbota Adama, ktorý oslávil už 3. narodeniny a vie toho už podstatne viac ako v začiatkoch. Môžete si ho vyskúšať napríklad s užitočnou funkcionalitou Vyžiadanie platby, pomocou ktorej si vygenerujete QR kód so všetkými potrebnými informáciami k platbe. Vítanou novinkou v aplikácii je ale napr. aj možnosť volania na unikátne telefónne číslo na operátora v banke, ktoré vás oslobodí od overenia vašej identity prostredníctvom Karty a čítačky.

Obsah pokračuje pod reklamou

Slovenská sporiteľňa mení s aplikáciou George sterilné mobilné bankovníctvo na osobný a príjemný kontakt s vašimi financiami. Aplikácia vás privíta príjemným používateľským prostredím, ktoré si môžete upraviť farebnými témami, vlastnými menami a fotografiami či usporiadaním hlavnej stránky podľa vášho gusta. Pod týmto hravým prostredím pritom ukrýva množstvo funkcií a bankových služieb, ktoré máte vždy na dosah.

K základnému prehľadu o vašich financiách s podporou push notifikácií George pridáva platenie skenovaním IBAN-ov, QR kódov, čiarových kódov či poštových poukazov, ako aj inovatívnu službu Payme, ktorá vám umožní rýchlo a jednoducho zaslať IBAN a sumu platby cez Messenger či WhatsApp. Pod palcom v aplikácii môžete mať všetko dôležité od platobných kartiet cez investície, sporenia až po pôžičky pôžičky, ako aj drobnosti ako dobíjanie kreditu na telefóne či menovú kalkulačku.

Mobilná aplikácia mBank sa pravidelne umiestňuje na popredných priečkach v rebríčkoch najlepších bankových aplikácií a je na to dobrý dôvod. Všetky dôležité bankové služby totiž prepája s prívetivým používateľským prostredím, vďaka čomu v nej vybavíte všetky podstatné úkony týkajúce sa vašich financií doslova na pár kliknutí. Ak nie ste klientom mBank, účet si v nej založíte pohodlne odkiaľkoľvek aj bez návštevy pobočky, priamo v appke.

Aplikácia mBank vám ponúkne okamžitý prehľad o financiách vrátane histórie transakcií či notifikácií, ktoré vás budú informovať o každom pohybe na účte. Rovnako pod palcom budete mať aj vaše platobné karty, ktoré môžete v aplikácii spravovať, nastavovať limity, zmeniť PIN alebo ich v prípade potreby aj priamo zablokovať. Fyzické karty si navyše môžete v aplikácii doplniť o virtuálnu eKartu, ktorú si vybavíte priamo v aplikácii spoločne s pôžičkou, sporením, poistením či iným bankovým produktom.

Moderné bankové aplikácie majú za cieľ presunúť vám všetky bankové služby do vášho vrecka, no ČSOB dvíha so svojou mobilnou aplikáciou ČSOB SmartBanking latku ešte vyššie. Po možnosti založiť si účet priamo v aplikácii iba pomocou občianskeho preukazu a dobrej selfie fotografie, do aplikácie integrovala hlasovú asistentku Kate a šikovné SmartSlužby+.

Na domovskej obrazovke aplikácie stačí kliknúť na symbol zvislých čiarok v krúžku a následne na mikrofón v pravej dolnej časti displeja. Kate rozumie dobre a šetrí kopec času, najmä ak hľadáte v aplikácii niečo, čo bežne nepoužívate a neviete to v menu nájsť. Hravo vám pomôže aj s funkcionalitou SmartSlužby+, ktorá vám umožní prostredníctvom bankovej aplikácie zaplatiť parkovné, kúpiť lístok na vlak alebo na MHD v Bratislave či mať prehľad dianí doma aj vo svete a poriadok v bločkoch z nákupov.

Aplikácia VÚB Mobil Banking patrí dlhodobo medzi najobľúbenejšie bankové aplikácie na slovenskom trhu. Dôvod je jednoduchý – množstvo moderných funkcionalít a prehľadné prostredie. Začína to už pri prvom spustení, kedy si priamo prostredníctvom aplikácie môžete zriadiť účet v banke a to aj s možnosťou získania spotrebného úveru, kreditnej karty alebo získania nastavenia si splátok na nákup tovaru.

Obsah pokračuje pod reklamou

VÚB, aj v rámci VÚB Mobil Banking, podporuje aj okamžité platby, čím vám spolu s druhou stranou ušetrí množstvo času. Rovnako to však platí aj pri výbere hotovosti z bankomatu, na čo už nebudete potrebovať vyberať kartu z peňaženky. Stačí otvoriť aplikáciu, zvoliť si sumu a do bankomatu už zadať vygenerovaný kód. Takýto výber je navyše nielen rýchlejší, ale aj bezpečnejší. Ak by ste chceli váš život bez použitia fyzickej karty ešte ďalej, priamo v aplikácii môžete požiadať o elektronickú kreditnú kartu Mastercard, ktorú si môžete pridať aj do Apple Pay alebo Google Pay.

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, Hisense, iRobot, TP VisionVÚB banka a Xiaomi.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.