Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Hľadáme NAY TECHBOX SMART HOME roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

Hľadáme NAY TECHBOX SMART HOME roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!
TECHBOX
Hľadáme NAY TECHBOX SMART HOME roka 2022. Hlasujte a vyhrajte!

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Hlasovať tento rok môžete už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, postupne sme vám predstavili nominácie jednotlivých kategórií. Dnes pokračujeme kategóriou NAY TECHBOX SMART HOME.

Aby boli výsledky skutočne presvedčivé, hlasovať by ste mali len v tých kategóriách, v ktorých sa vyznáte. Pokojne vyberte len najlepší smartfón alebo bankovú aplikáciu. Je len na vás, prečo dáte hlas svojmu favoritovi, zaujať vás môže parametrami, inováciami, cenou, kvalitou spracovania, či osobnými skúsenosťami.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Vyhrať môžete najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., praktického pomocníka do domácnosti – Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, či 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense a ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tešiť sa taktiež môžete na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka a na svoje si prídu aj audio nadšenci, ktorí si medzi cenami nájdu Bluetooth slúchadlá Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision.

Predstavujeme kategóriu NAY TECHBOX SMART HOME roka 2022

Počet zaujímavých technologických noviniek, čo sa objavia vo svete a o ktorých sa môžete dočítať aj na našom portáli, sa v priebehu roka ráta na desiatky. V redakcii sme preto opäť využili náš prehľad o dianí v rôznych sférach technologického sveta a našli 6 tých zaujímavých pomocníkov do domácnosti. Výber tých najlepších z najlepších je už teraz iba na vás.

Pozrime sa teda na šesticu nominovaných produktov v kategórii NAY TECHBOX SMART HOME roka 2022.

Zdroj | Amazon

Amazon Echo Dot 4. generácie je inteligentný reproduktor s hlasovým ovládaním a virtuálnou asistentkou Alexa. Podporuje streamovanie hudby z Amazon Music, Apple Music, Spotify a ďalších hudobných služieb. Vďaka umelej inteligencii sa Alexa neustále učí a automaticky optimalizuje používateľské prostredie. Echo Dot pripojíte k internetu cez Wi-Fi.

Tento kompaktný pomocník vás bude sprevádzať celý deň. Pomocou neho mlžete ovládať vašu smart domácnosť, prehrávať hudbu či podcasty. Nikdy nezaspí a zobudí vás v požadovanom čase. Štvrtá generácia je teraz omnoho lepšia, má väčší reproduktor, čo vedie k ešte lepšiemu zvuku, mikrofóny, ktoré umožnia jasnejšie prijímanie hlasových príkazov a elegantný, kompaktný dizajn s jemným textilným poťahom ktorý umožní Echo Dot šikovne umiestniť v miestnosti s akýmkoľvek interiérom.

Zdroj | iRobot

Vysávač 2v1 iRobot Roomba Combo j7+ dokáže vďaka navigácii PrecisionVision rozpoznať všetky bežné prekážky, ako sú káble, papuču, ale i exkrementy vašich domácich miláčikov a vyhnúť sa im. S mobilnou aplikáciou iRobot Home s technológiou iRobot OS v českom jazyku máte ovládanie Roomby️ k dispozícii kedykoľvek. Vysávač sám rozpozná koberce od pevných podláh a sám automaticky volí medzi vysávaním a mopovaním. Pri vysávaní zdvihne mopovaciu utierku nad koberec. Elektronické čerpadlo riadi prietok vody a udržuje čistiacu podložku rovnomerne vlhkú počas upratovania. 

Robotický vysávač iRobot Roomba Combo j7+ má 400 ml nádržku na vodu, je vybavená presnou sprejovou tryskou, ktorá pri mokrom upratovaní cielene nanáša vodu na podlahu. Špeciálne senzory zaistia, že tryska nezasiahne nábytok, steny alebo priestor pod schodmi. Funkcia Zakázané zóny umožňuje označiť na mape v aplikácii iRobot Home neobmedzený počet miest, ktoré robotický vysávač Roomba pri upratovaní vynechá.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Philips

Dvojica svietidiel Philips Hue Play poteší kompaktným dizajnom a univerzálnosťou, ktorá umožní vytvoriť atmosféru v izbách v domácnosti presne podľa vašich predstáv. Otvorte dvere svojej kreativite vďaka 16 miliónom farieb a možnosťou zmeny farby osvetlenia na škále v rozmedzí 2 000 – 6 500, od studenej bielej po denné svetlo. Premeňte svoju izbu na kino alebo herňu, synchronizáciou hudby, filmov a hier. Umiestniť ich môžete na zadnú stranu televízora/monitora, na podlahu, alebo na poličku. Celkový výkon svietidla Philips Hue Play je 6 W, svetelný tok dosahuje hodnotu 530 lúmenov.

Philips Hue Play viete ovládať pomocou aplikácie Philips Hue, kde si môžete nastaviť časovače, notifikácie či dokonca alarmy. Prepojenie so smart domácimi systémami, ako aj zariadeniami Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home, vám rozšíri možnosti využitia a kontroly svetiel aj vašim hlasom. Philips Hue Play môžete dokonca umiestniť za televízor, alebo monitor pomocou priložených klipov a obojstrannej pásky a vytvoriť si nádherné podsvietenie vo farbe podľa vašej nálady.

Zdroj | Sonos

Kompaktný, no pritom výkonný soundbar vás bude sprevádzať pri pozeraní a počúvaní multimédií. Oceníte ho nielen pri počúvaní hudby, ale aj pri filmoch, kde sa v bežných reproduktoroch strácajú dialógy v akčnom deji. O čistotu zvuku a mohutné basy sa starajú dva vysokovýkonné výškové reproduktory a pár precízne skonštruovaných basových reproduktorov s patentovanou technológiou eliminujúcou skreslenie.

Sonos Ray môžete umiestniť do TV stojana, alebo pripevniť na stenu. Všetky akustické komponenty smerujú dopredu, aby sa minimalizovalo rušenie. Pripojenie je veľmi jednoduché, zvládne to naozaj každý. Soundbar pripojíte prakticky k akejkoľvek telke s optickým výstupom. Na ovládanie zvuku využijete diaľkové ovládanie z televízora. Ľahko si k nemu pripojíte aj svoj smartfón, alebo počítač. O konektivitu sa stará Wi-Fi, Apple AirPlay 2, Spotify Connect a ďalšie.

Zdroj | Stadler Form

Inteligentný zvlhčovač vzduchu Stadler Form Karl je vhodný pre miestnosti s rozlohou do 100 m². Pomocou mobilnej aplikácie Smart Life dokážete ovládať všetky funkcie a monitorovať aktuálnu vlhkosť vzduchu v domácnosti kdekoľvek a kedykoľvek. Cez aplikáciu jediným klikom nastavíte požadovanú vlhkosť vzduchu, časovač, automatický režim, či detský zámok.

Inovatívna technológia Adaptive HumidityTM zabezpečuje efektívne zvlhčovanie vzduchu v auto režime. Sám si reguluje výkon na základe rozdielu medzi nastavenou cieľovou a aktuálnou vlhkosťou vzduchu v miestnosti. Extra výkonný zvlhčovač dostane do vzduchu až 690 g vody za hodinu. Pracuje na princípe prirodzeného odparu, ktorý sa vyskytuje aj v prírode. Nádoba na vodu má objem na 4,7 litrov vody. Zvoliť si môžete jednu zo štyroch úrovní výkonu ventilátora. Takýto spôsob zvlhčovania je veľmi šetrný a účinný.

Zdroj | Xiaomi

Tyčový vysávač Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum vysáva a mopuje. Je vybavený inovatívnou čistiacou technológiou, ktorá si poradí pri odstránení silných škvŕn pri vysokých teplotách. Čistiaca stanica sa postará o automatické čistenie, plnenie nádržky na vodu aj sušenie horúcim vzduchom pri 55 °C.

Obsah pokračuje pod reklamou

Xiaomi Truclean W10 dokáže vďaka nastaviteľnému uhlu 90° vyčistiť aj ťažko prístupné miesta, napríklad pod nábytkom. Veľká valcová kefa pohltí aj chlpy domácich zvierat až do dĺžky 25 mm. Na jedno nabitie dokáže čistiť 35 minút, batéria má 3 700 mAh a ponúkne výkon 200 W.

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, Hisense, iRobot, TP VisionVÚB banka a Xiaomi.