Reklama

Hľadáme najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký?

TECHBOX

Rozhodli sme sa, že nájdeme najstarší funkčný robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku! Máš taký? Prihlás sa a vymeň ho za najnovší iRobot Roomba i7+.

Od roku 2002 prišlo na trh už niekoľko generácií robotických pomocníkov iRobot, ktoré nielen vysávajú, ale aj zmývajú či stierajú podlahu či dokonca vysávajú bazény a najnovšie aj kosia trávniky. Od roku 2009 robotické vysávače iRobot máme aj na Slovensku so všetkým čo k tomu patrí, vrátane prémiového servisu. A my chceme nájsť najstarší funkčný robotický vysávač na Slovensku.

Pozrite si

ZNAČKY | iRobot – od sondovania vesmíru po najinteligentnejšie vysávače

Zdroj | iRobot

Ak dodnes používaš robotický vysávač iRobot Roomba kúpený na Slovensku s rokom výroby, ktorý si už pomaly ani nepamätáš, mal si šancu prihlásiť sa do súťaže a vyhrať perfektné ceny!

Pozrite si

Našli sme najstarší robotický vysávač iRobot Roomba na Slovensku!

Prvou cenou, pre majiteľa najstaršieho funkčného robotického vysávača iRobot Roomba, je totiž špičkový robotický vysávač iRobot Roomba i7+, teda aj s automatickým vyprázdňovaním zbernej nádoby a mapovaním interiéru pre ešte väčšie pohodlie pri plánovaní vysávania. Jednoducho ti vymeníme tvoju najstaršiu funkčnú Roombu za najnovší model Roomba i7+.

Zdroj | iRobot

Druhý a tretí najstarší robotický vysávač iRobot Roomba získa profesionálne vyservisovanie robota, čo predstavuje jeho kompletné vyčistenie, skontrolovanie a výmenu všetkých mechanických dielov. Po tomto servisnom zásahu (omladení) nebudete veriť, že je to váš starý iRobot. Tak čo, ideš do toho?

SÚŤAŽ UKONČENÁ!

Pozrite si

Našli sme najstarší iRobot Roomba na Slovensku. Má 10 rokov a je plne funkčný!

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.