Reklama

Súťaž: ESET oslavuje 30 rokov, oslávte s ním a vyhrajte štýlový retro darček!

Zdroj | ESET
TECHBOX
Zdroj | ESET
Zdroj | ESET

ESET je pojem nielen na Slovensku. Z lokálnej firmy sa stala celosvetová legenda, ktorá práve teraz oslavuje 30 rokov.

Pri tejto príležitosti ESET pripravil špeciálnu limitovanú edíciu retro krabíc s legendárnym antivírusom NOD32. Do historického dizajnu umiestnila slovenská firma bezpečnostný softvér na disketách. Ak nemáte zariadenia s disketovou jednotkou, nemusíte sa obávať.

K zberateľskému kúsku dostanete ako darček aj ročnú licenciu na najnovšiu verziu programu ESET Internet Security. Ak chcete patriť medzi hŕstku ľudí, ktorí vlastnia toto špeciálne retro vydanie, máte práve vhodnú príležitosť. Stačí sa zapojiť do našej súťaže, ktorú nájdete na konci článku. Veľa šťastia!

Obsah pokračuje pod reklamou

ESET oslávil 17. septembra svoje 30. narodeniny. Za ten čas sa z malej slovenskej softvérovej firmy stal jeden zo svetových lídrov v oblasti kybernetickej bezpečnosti s 2 000 zamestnancami pracujúcimi v 15 krajinách. ESET chráni takmer 120 miliónov priamych používateľov po celom svete, vďaka spolupráci s Google je to viac ako miliarda ľudí!

Zdroj | ESET

Ani sa to nezdá, ale už v roku 2005 sa produkty ESET-u predávali v 100 krajinách sveta. O rok neskôr mala spoločnosť 135 zamestnancov, no o deväť rokov neskôr, v roku 2015, to bolo už vyše 1 100! V roku 2016 získal ESET jubilejné sté ocenenie VB100 pre NOD32 a stal sa tak prvou spoločnosťou na svete, ktorá získala toto ocenenie 100-krát za ten istý produkt. Ceny udeľuje britská nezávislá testovacia organizácia Virus Bulletin.

V roku 2019 sa ESET stáva zakladajúcim členom aliancie App Defense Alliance spoločnosti Google a stará sa o bezpečnosť obchodu Google Play. ESET odvtedy poskytuje špičkové schopnosti detekcie, vylepšené zabezpečenie pre ekosystém Android. Práve vďaka šikovnosti výskumníkov z ESET-u je obchod Google Play, ktorý používa väčšina z nás, bezpečnejší.

Aj 30 rokov od svojho vzniku je spoločnosť ESET verná svojim ideálom a nezabúda na svoje poslanie.

ESET aktuálne predstavil vynovené portfólio. Nás v redakcii zaujal vylepšený diagnostický nástroj Strážca siete. Poskytuje podrobné informácie o domácom routri a zoznam všetkých zariadení, ktoré sú k nemu pripojené. Tých, ako nám určite potvrdíte, máte zapojených v sieti čoraz viac.

V roku 2016 ESET získava sté ocenenie VB100 pre NOD32
Zdroj | ESET
V roku 2016 ESET získava sté ocenenie VB100 pre NOD32: Spoločnosť ESET sa stala prvým dodávateľom bezpečnostných riešení na svete, ktorý získal toto ocenenie 100-krát za ten istý produkt.
Zdroj | ESET
V roku 2016 ESET získava sté ocenenie VB100 pre NOD32: Spoločnosť ESET sa stala prvým dodávateľom bezpečnostných riešení na svete, ktorý získal toto ocenenie 100-krát za ten istý produkt.

Vynovená je pritom komplet celá séria produktov pre domácnosti. Tie ponúkajú základnú ochranu Essential Security (ESET NOD32 Antivirus), pokročilú Advanced Security (ESET Internet Security), ale aj prémiovú ochranu Premium Security (ESET Smart Security Premium). Posledne menovaná ochrana maximalizuje zabezpečenie zariadení. ESET Internet Security a ESET Smart Security Premium dávajú skúsenejším používateľom širšie možnosti, ako si personalizovať ochranu.

Bežným rodinám rozhodne odporúčame ESET Family Security Pack. Ide o výhodný bezpečnostný balík pre celú rodinu, s ktorým ochránite až 4 zariadenia. Táto licencia vám umožní nainštalovať rôzne kombinácie ESET produktov pre Windows 11 (Advanced Security, Essential Security), Mac (ESET Cyber Security Pro, ESET Cyber Security), alebo Android (ESET Mobile Security, ESET Parental Control a ESET Smart TV Security). Tento rodinný balík vám, v porovnaní s kúpou jednotlivých licencií, ušetrí nemalé peniaze. Ochranu môžete kedykoľvek preniesť na nové, resp. iné zariadenie.

Pozrite si

ESET predstavuje vynovené portfólio. Sľubuje ešte lepšiu ochranu

Ochrana Androidu, ESET Mobile Security, prinesie hlavný panel s vynoveným dizajnom spolu s novo pridanými funkciami, ktoré zvyšujú ochranu súkromia. Ide o ochranu pred škodlivými SMS a oznámeniami, ktoré vás upozornia na škodlivé odkazy ešte skôr, ako otvoríte samotnú webstránku. ESET Mobile Security chráni používateľov aj pred škodlivým softvérom, pomocou ktorého sa dokážu hekeri zmocniť údajov v mobilných zariadeniach.

Celé portfólio od ESET-u má integrovaný antivírus a antispyvér. Technológia pokročilého strojového učenia podstatne rozšírila záber detekcie malvéru, čo pre teba znamená len jedno – lepšiu ochranu pred kyberzločincami. Špecialitkou je, že produktový rad tiež ponúka možnosť integrácie s hardvérovou technológiou na detekciu ransomvéru Intel Threat Detection Technology, ktorá sa nachádza na procesoroch Intel Core.

Ak ste sa dočítali až sem, pravdepodobne budete vedieť zodpovedať naše dve súťažné otázky. Vyhrať môžete jednu z trojice špeciálnych retro krabíc s legendárnym antivírusom NOD32. Tie pri príležitosti 30 rokov od svojho vzniku umiestnila spoločnosť ESET do dobového dizajnu a na diskety nahrala legendárny antivírusový program NOD32. Z výhry sa môžete tešiť, aj keď nemáte disketovú jednotku. K zberateľskému kúsku totiž dostanete ako darček aj ročnú licenciu na najnovšiu verziu bezpečnostného softvéru ESET Internet Security. Súťaž končí 21. decembra 2022. Idete do toho?

Zdroj | ESET
Obsah pokračuje pod reklamou

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Výsledky zverejníme na stránke TECHBOX.sk Sledujte nás.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.