Reklama

Ďalšia jednoduchá premena bicykla na e-bike? S týmto rozhodne áno

Zdroj | Swytch
Michal Sobek
Zdroj | Swytch
Zdroj | Swytch

E-biky sú rozhodne veľmi populárnymi dopravnými prostriedkami, ktoré majú mnoho výhod a niektoré nevýhody. Medzi najväčšiu ľudia radia cenu. Swytch tak prichádza s riešením.

Spoločnosť Swytch prišla na trh s jednoduchým riešením, ako premeniť klasický bicykel na e-bike. To je aj pre vás finančne lepšie ako si kupovať čistokrvný e-bike, za ktorý dáte minimálne aj 1 000 eur.

Zdroj | Swytch
Obsah pokračuje pod reklamou

Produkt sa nazýva Swytch eBike Conversion Kit. Za dizajn dokonca výrobca získal ocenenie Red Dot Award. Premyslenosť spočíva v tom, že namiesto výmeny zadného kolesa má novinka motor predného náboja, takže sa vymieňa iba predné koleso, čo je podstatne jednoduchšie.

Súčasťou balenia je tak samotný motor s prevodovkou, batéria, nabíjačka, pedálový senzor a LED displej, ktorý slúži zároveň aj ako ovládač. Samotný motor disponuje nominálnym výkonom 250 W.

Zdroj | Swytch

Čo sa týka kapacity batérie, tak na výber budú vo verzii Go až tri kapacity, a to 187 Wh, 280 Wh a 378 Wh, čo by podľa slov malo stačiť na prejdenie od nejakých 30 kilometrov až po 95 kilometrov.

Swytch tiež ponúka aj verziu Air, ktorý sa dodáva s rovnakými komponentmi, ale namiesto batérie, ktorá sa pripevňuje k rámu, sa dodáva s menšou batériou, ktorá sa montuje na riadidlá, a to s kapacitou 98 Wh alebo 180 Wh.

Podobné riešenie sme mohli vidieť aj od výrobcu Skarper. Avšak tam niekoho mohla odradiť v prvom rade cena, ktorá je až okolo 1 500 eur, tým pádom je sada od Swytch dostupnejšia.

Pozrite si

Žeby najjednoduchšia premena bicykla na e-bike? S týmto zázrakom áno!

Variant s názvom Swytch Go vás vyjde na 349 eur, cena modelu Swytch Air je potom nastavená na taktiež veľmi prívetivých 469 eur. Tak čo, zaujalo vás toto jedinečné riešenie?

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.