Reklama

Chceš byť pri uvedení Samsung Galaxy Note 10 na Slovensku a vyhrať ho?

TECHBOX

Ak si fanúšik legendárnych smartfónov Samsung Galaxy Note s unikátnym perom S Pen, máš teraz jedinečnú šancu byť pri uvedení noviniek Samsung Galaxy Note10/Note10+ na Slovensku. Navyše smartfón môžeš aj vyhrať! Ako na to?

Samsung včera uviedol svoj najnovší prírastok do rodiny Note, ktorá je výnimočná nielen top hardvérom, ale najmä unikátnym perom S Pen. V najnovšej generácii máš možnosť si dokonca vybrať, či chceš menší Samsung Galaxy Note10 so 6,3 palcovým displejom, alebo vačší model Samsung Galaxy Note10+ s až 6,8 palcovým Infinity-O displejom.

Oba pritom patria na súčasnú špičku ponuky nielen u Samsungu. Samsung Galaxy Note10+ totiž v najvyššej konfigurácii môžeš mať až s 12GB RAM či 512 GB internou pamäťou rozšíriteľnou pamäťovými kartami až na 1 TB. O rýchlosť sa pritom stará nový výkonný procesor Exynos 9825, ktorý je dokonca o 18% úspornejší ako v predchádzajúcej generácii modelu.

Pozrite si

Samsung Galaxy Note10 sa rozmnožil, na trhu budú dve verzie

Samozrejmosťou je hlavný fotoaparát, ktorý má až trojicu objektívov pre dokonalé fotografie. K dispozícii tak máš 16 Mpx Ultraširokouhlý (123°), 12 Mpx širokouhlý (77°) objektív a 12 Mpx 2x optický zoom (45°). Navyše v Samsung Galaxy Note10+ nájdeš aj DepthVision fotoaparát (ToF), ktorý je možné využiť na 3D skenovanie.

Nebol by to však smartfón série Note, keby nemal stylus. Nový S Pen má opäť nové vlastnosti i vyhotovenie. Samozrejmosťou je možnosť zapisovať si poznámky, v aplikácii Samsung Notes ručne písaný text okamžite prevádzať do digitálnej podoby a exportovať ho do rôznych formátov, vrátane Wordu. Po novom je možné poznámky upravovať zmenšovaním, zväčšovaním či meniť farbu textu.

Novinkou v Samsung Galaxy Note10 sú aj tzv. Air Actions, ktoré ti umožnia ovládať smartfón gestami. Pomocou S Pen je tak vo fotoaparáte možné diaľkovo nielen vytvoriť fotografiu, či spustiť video, ale napríklad aj prepínať medzi režimami fotoaparátu/videa, prepínať medzi prednou a zadnou kamerou či zoomovanie.

Ak si fanúšikom zariadení Note a chceš zažiť nový Samsung Galaxy Note10/Note10+, zapoj sa do našej súťaže. Už 21. augusta 2019 ťa zoberieme na oficiálne predstavenie týchto noviniek na Slovensku, ktoré bude v Bratislave. Nielenže spoznáš nášho šéfredaktora osobne, ale budeš mať šancu byť medzi prvými pri novom zariadení Note najnovšej generácie a dokonca môžeš Samsung Galaxy Note10 počas oficiálneho predstavenia na Slovensku aj vyhrať. A nemusíš prísť sám/sama, môžeš si vziať so sebou aj kamaráta alebo priateľa/priateľku.

Zapoj sa do našej súťaže o účasť na oficiálnom predstavení Samsung Galaxy Note10 v Bratislave najneskôr do 18.8.2019 24.00 hod. Výhercu žrebujeme už 19. augusta 2019.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite si

Vieme, kto s nami ide na uvedenie Samsung Galaxy Note10 na Slovensku. Si to ty?

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.