Reklama

Vieme, kto s nami ide na uvedenie Samsung Galaxy Note10 na Slovensku. Si to ty?

TECHBOX

Ak si fanúšik legendárnych smartfónov Samsung Galaxy Note s unikátnym perom S Pen, určite si zaregistroval našu súťaž o možnosť byť pri uvedení noviniek Samsung Galaxy Note10/Note10+ na Slovensku, kde môžeš smartfón aj vyhrať! Ideš teda s nami?

Až do včera večera si mal šancu byť pri tom, ako sa na Slovensku uvádza na trh najnovší prírastok do rodiny Note, ktorá je výnimočná nielen top hardvérom, ale najmä unikátnym perom S Pen. V najnovšej generácii pritom na trh prichádza menší Samsung Galaxy Note10 so 6,3 palcovým displejom, ale aj vačší model Samsung Galaxy Note10+ s až 6,8 palcovým Infinity-O displejom.

Na oficiálne predstavenie, ktoré sa bude konať 21. augusta 2019 v Bratislave, môžeme zobrať len jedného z vás aj s kamarátom alebo priateľom/priateľkou. Nielenže spoznáš nášho šéfredaktora osobne, ale budeš medzi prvými pri novom zariadení Note najnovšej generácie a dokonca môžeš Samsung Galaxy Note10 počas oficiálneho predstavenia na Slovensku aj vyhrať.

Do súťaže sa zapojila takmer tisícka z vás, no vyhrať mohol len jeden. Tým šťastlivcom je K. Masaryk z Dvorníkov. Na otázku, aký Note vlastnil odpovedal, že práve posledný model Samsung Galaxy Note9, kde sa mu najviac páči pero S Pen a jeho funkcie, taktiež dizajn smartfónu a jeho veľký displej.

Veríme, že si výherca s nami uvedenie Samsung Galaxy Note10 poriadne užije 🙂

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.