Reklama

Bose QC35 II - nové štýlové slúchadlá s podporou Google Assistant

Zdroj | Bose
Michal Spiegel
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Google už nejaký čas pracuje na tom, aby priniesol Google Assistanta pre slúchadlá a konečne máme výsledok. Google oznámil slúchadlá Bose QC35 II.

Spoločnosti Google sa podarilo integrovať asistenta priamo do slúchadiel, no pre správne fungovanie je potrebné pripojiť smartfón cez podporovanú iOS alebo Android Assistant aplikáciu.

Slúchadlá od profesionálov Bose tak môžete využiť ako efektívneho pomocníka, ktorý vám pomôže pri rôznych úlohách bez potreby siahnuť po smartfóne.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Pomocník Google Assistant dostal nové funkcie

Bose QC35 II budú disponovať aj technológiou potláčania hluku. Slúchadlá sa pripájajú pomocou technológie Bluetooth a umožňujú nastaviť Google Assistant v rôznych režimoch. Výhodou je Action tlačidlo, na ktoré si viete naprogramovať spustenie asistenta.

Action tlačidlo však môžete využiť aj na iné funkcie, ako napríklad zmenu úrovne potláčania hluku či spustenie Bose aplikácie.

Google Assistant umožňuje spustenie hudby, podcastov alebo čítanie rôznych správ vrátane novín zo stránok ako CNBC či CNN.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Sony LF-S50G – ďalší smart reproduktor s Google Assistant s krkolomným názvom

Assistant vám tiež umožní prečítať prichádzajúce správy, udalosti, ktoré máte zapísané v kalendári či získať informácie o skladbe a to všetko iba pomocou hlasového príkazu.

Pomocou slúchadiel tiež viete napísať správu či zavolať blízkemu a to všetko iba za pomoci vášho hlasu. Výhodou majú byť zabudované mikrofóny v slúchadlách, ktoré umožnia nahrať presný hlas aj v prípade okolitého hluku.

Čo sa týka nabíjania, k slúchadlám dostanete USB-C kábel, ktorý by mal Bose QC35 II nabiť na 20-hodinovú výdrž. Slúchadlá budú k dispozícii v čiernej a striebornej farbe.

Zdroj | Bose
Pozrite si

Bose SoundLink Revolve/Revolve+ sú ako z budúcnosti

Ak vás unikátne slúchadlá Bose QC35 II zaujali, kúpiť si ich môžete za 349 dolárov v USA, Austrálii, Kanade, Francúzsku a vo Veľkej Biritánii. Čo na tieto parádne kúsky poviete?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.