Reklama

Ako mať všetko od jedného operátora a mega na tom ušetriť?

Zdroj | Pixabay
TECHBOX
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Mať všetko v jednom je praktické, zvyčajne to však prináša nevýhody – buď v obmedzenej ponuke, alebo v príliš vysokej cene. Výnimka potvrdzuje pravidlo, dôkazom toho je nová generácia mobilných paušálov, pevného internetu a televízie od Orangeu. All-in-one zrazu začne dávať význam aj notorickým pochybovačom.

Čo využíva naozaj každý z nás? Mobilný telefón, domáci internet a televíziu. Aj dnes sa však nájdu takí, ktorí si každú z týchto služieb objednávajú od iného operátora. Dostávať každý mesiac tri rôzne faktúrky, na ktoré treba robiť tri úhrady nie je praktické ani ekonomické. Našťastie nám Orange už dávnejšie vymyslel balík Love. Teraz je však ešte výhodnejší a radi vám ukážeme, prečo sa oplatí.

Zdroj | Pixabay

Pozrime si to na príklade bežnej rodiny, ktorú tvoria v našom prípade dvaja dospelí a dve deti. Ako sme spomínali v úvode, rodina používa smartfóny, pravidelne chodí na internet a telka sa u nich nestihne ochladiť.

Pozrite si

Prečo sú Go Safe naj paušály aké kedy Orange mal?

Otec rodiny využíva paušál Go Safe Extra, ktorý má nekonečné volania, SMS/MMS a 15 GB dát. Grátis k nemu dostal bezplatný Dátový balík nonstop Sociálne siete, Online ochrany a prístup na internet aj po prečerpaní dát s rýchlosťou 128 kbit/s.

Manželka si pochvaľuje Go Safe Optimal, kde má tiež nekonečné volania, SMS/MMS a 3 GB dát. Orange k nemu bezplatne pridáva Dátový balík nonstop Čet, takže môže četovať „od nevidím do nevidím“ a po prečerpaní dát môže ďalej surfovať (128 kbit/s). Samozrejmosťou je bezplatná služba Online ochrana, ktorá sa postará o bezpečnosť na internete.

Zdroj | Motorola

Pre deti je vhodným paušálom napríklad Go Safe Basic s volaniami 200 minút a 100 SMS/MMS. K tomu je 500 MB dát a bezplatne Dátový balík nonstop Čet, dátová ochrana a 128 kbit/s prístupom na internet aj po minutí dát. Druhé, menšie dieťa, ocení paušál Go Safe Mini. S ním môže volať za 0,12 eur/minútu a 0,06 eur/ SMS. Samozrejme, celá rodina má neobmedzené volania medzi sebou v rámci služby Navzájom zadarmo.

Vedeli ste, že Orange spolu s novou generáciou služieb mobilnej a pevnej siete priniesol aj vynovenú ponuku balíkov Love? Je tak najvýhodnejšou možnosťou využívania služieb.

Za využívanie služieb v balíku Love získa otec Extra zľavu, za Go Safe Extra je to o 3 eurá mesačne menej.

Naša rodinka ďalej používa optický internet, konkrétne Home Safe Fiber Partner Optimal. Rýchlosť pripojenia je 350/70 Mbit/s a ponúka neobmedzené dáta. Kto by sa dnes chcel akokoľvek obmedzovať, že? V cene je tiež zahrnutá služba Online ochrana Doma, ktorá sa postará o bezpečie na všetkých zariadeniach pripojených na internet. Orange za spojenie tejto služby do balíka Love ponúka extra zľavu 1 euro, čo je zľava spolu na mesačných poplatkoch 4 eurá.

Zdroj | Samsung

Aby bolo všetko pod jedným dáždnikom, netreba zabudnúť na televíznu ponuku. Operátor v novej generácii televíznej služby obohatil všetky televízne programy Orange TV tak, aby ste získali viac zábavy. Nájdete v nich rozšírenú ponuku televíznych kanálov, vrátane tých športových (okrem programu Home TV Basic). Perfektné je, že v cene máte „zabudovanú“ videopožičovňu Filmotéka Štart.

Naša rodina si vybrala Home TV Optimal a urobila dobre. Tento program má teraz namiesto 99 až 102 televíznych staníc. Pribudli tam stanice s prémiovým obsahom Premier Sport a Premier Sport 2 vysielajúce ostrovný futbal, ale aj Joj Cinema HD.

Pozrite si

Online ochrana odstráni nebezpečenstvo už v zárodku

Aké zľavy získate vďaka Love?

Ak by ste mali podobné balíky, ako naša rodinka z príkladu, získate v skupine Navzájom zadarmo 2x viac dát k vašim paušálom a tiež 50 % zľavu na službu Spojenie dát.

Ďalej môžete získať zľavu do 73,50 eur na pevný internet, ak si zvolíte mesačnú viazanosť. Viete si ju uplatniť ako zľavu z mesačného poplatku, alebo použiť na preplatenie zmluvnej pokuty u operátora, od ktorého odchádzate. A napokon – ak využijete Orange TV – získate ďalšie 3 GB dát mesačne k paušálu (pre vás a vašu rodinu), TV archív a dva tematické balíky podľa vášho výberu grátis.

Zdroj | Pixabay

Pikoška na záver. Ak z nejakého dôvodu teraz nemôžete využívať balík služieb Love (napr. ešte u vás nie je internet od Orange, prechádzate od iného operátora a pod.) a pokiaľ si do 30. novembra 2022 spojíte svoj paušál Go s programom pevného internetu, Orange vám zaráta extra zľavu spätne za všetky mesiace, kedy ste túto službu nemohli využívať. Zľavu budete mať vo forme kreditu, ktorý vám bude odrátaný z najbližšej faktúry.

Mať všetko od jedného operátora a ešte na tom pekne ušetriť – je to lákavé, čo poviete? Najvýhodnejšie získate paušály jednoznačne v balíku Love. Ak chcete vo vašom rodinnom rozpočte ušetriť ešte viac, tešte sa o týždeň na ďalšie zaujímavé tipy od operátora Orange.

Článok sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.