Reklama

Prečo sú Go Safe naj paušály aké kedy Orange mal?

Zdroj | Pixabay
TECHBOX
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Orange tento rok milo prekvapil a aktualizoval svoju ponuku paušálov. Aby ste sa nestratili v ich širokej ponuke, pozreli sme sa na ne bližšie a vybrali kombinácie, ktoré by mohli byť pre vás tie najvýhodnejšie.

Nové paušály nahradia súčasné už od 5. marca 2022. Obľúbené Go paušály sa stanú zaujímavejšími a oveľa bezpečnejšími s Go Safe, kde budete mať na výber z verzií Mini, Basic, Optimal, Extra, Premium a Exlusive. Novú ponuku uzatvárajú čisto dátové programy Go Safe Data Mini, Basic a Premium.

Hneď na úvod získava od nás Orange palec hore za navýšenie dát – v priemere dostanete o 50 % dát viac, ako máte teraz. Ďalšia dobrá správa je, že po prečerpaní predplatených dát neprídete o možnosť surfovania, neobmedzene tak budete môcť využívať internet s rýchlosťou 128 kbit/s, či dokonca 3 Mbit/s. Poďme si ukázať, ako vyzerajú paušály na vybraných príkladoch. Možno sme trafili aj vašu rodinu 🙂

Štvorčlenná rodina

Ste viacčlenná rodina a zaujíma vás, aké výhodné paušály by ste si mohli vybrať? Pre dámu sme zvolili paušál Go Safe Optimal. Ide o sympatický paušál, s ktorým získa nekonečné volania, SMS a MMS v rámci Slovenska, EÚ a zo Slovenska do USA a Kanady. K tomu môže rátať s 3 GB dát. S Go Safe Optimal však zároveň získa Dátový balík nonstop Čet, takže ostane v neustálom kontakte so svojou rodinou a všetkými blízkymi aj po prečerpaní dát. Dokonca bude môcť surfovať rýchlosťou 128 kbit/s. Samozrejmosťou je bezplatná služba Online ochrana, ktorá sa postará o bezpečnosť na internete. Toto všetko dostane za 22 eur mesačne.

Pozrite si

Online ochrana odstráni nebezpečenstvo už v zárodku

Pán je pracovne vyťažený? No nič, určite mu sadne ako uliaty paušál Go Safe Extra. Za 33 eur mesačne získa nekonečné volania, SMS a MMS v rámci Slovenska i v EÚ a zo Slovenska do USA a Kanady. K tomu bude mať štedrých 15 GB dát. Tento paušál ponúka niekoľko bezplatných bonusov. V prvom rade je to Dátový balík nonstop Sociálne siete. To znamená, že aj keď sa mu podarí minúť 15 GB dát, od sociálnych sietí nebude odstrihnutý. Palicu lámať nemusí ani v prístupe na internet, po vyčerpaní dát bude môcť surfovať rýchlosťou 128 kbit/s. Ani v tomto prípade nechýba možnosť bezplatnej aktivácie Online ochrany, tá sa postará o bezpečnosť na internete.

Zdroj | Lenovo

Rodinu okrem dospelých tvoria dve deti, 13-ročné dievča a 9-ročný chlapec. Pre slečnu by sme doporučili paušál Go Safe Basic. Za 16 eur mesačne dostane 200 minút volaní a 100 SMS/MMS mesačne v rámci Slovenska, EÚ a zo Slovenska do USA a Kanady. K tomu má 500 MB dát. Bezplatne získa mimoriadne praktický Dátový balík nonstop Čet a tiež novinku od Orangeu, Dátovú ochranu. Ani po vyčerpaní dát nebude odrezaná od internetu, stále bude môcť surfovať rýchlosťou 128 kbit/s.

Chlapec si vo svojom veku vystačí s Go Safe Mini. S paušálom za 1 eur mesačne bude môcť volať za 0,12 eur za minútu a SMS-kovať za 0,06 eur. Chlapec, ako aj celá rodina bude mať neobmedzené volania medzi sebou v rámci služby Navzájom zadarmo.

Mladý pár

Ste dvaja a napriek povinnostiam si chcete užívať život – spolu, ale i s okolitým svetom? Mladý muž sa s kompromisom určite neuspokojí, Go Safe Premium však kompromisom rozhodne nie je. Za 43 eur mesačne ponúka nekonečné volania, SMS a MMS na Slovensku, v EÚ a zo Slovenska do USA a Kanady. K tomu poriadny objem predplatných dát, až 30 GB. Po ich vyčerpaní sa surfovanie nekončí, zníži sa a 3 Mbit/s. Zadarmo k paušálu získa Dátový balík nonstop Video a možnosť aktivácie služby Online ochrana. Dobré, však?

Zdroj | Pixabay

Mladej žene pristane niečo luxusné, niečo extra. Áno, správne tušíte, pôjde o Go Safe Extra. Nekončiace volania s kamarátkami? Nielen to! Paušál ponúka nekonečné SMS a MMS na Slovensku, v EÚ a zo Slovenska do USA a Kanady. Ani s dátami sa nešetrilo, je to až 15 GB. K tomu grátis Dátový balík nonstop Sociálne siete a tiež prístup na net s rýchlosťou 128 kbit/ aj po prečerpaní dát. Nechýba možnosť bezplatnej aktivácie služby Online ochrana, ktorá sa nepretržite stará o bezpečnosť na internete bez nutnosti akejkoľvek inštalácia bezpečnostného softvéru. Paušál Go Safe Extra stojí 33 eur mesačne.

Single

Ste samostatná jednotka a celý svet vám leží pri nohách? Určite žijete a komunikujete úplne naplno, minimálne na 110 %. Práve pre vás je na mieru ušitý paušál Go Safe Exclusive. Znamená to, že netrochárite v žiadnom smere. Máte nekonečné volania, nielen na Slovensku, v EÚ a zo Slovenska do USA a Kanade, ale na celučičkom svete. K tomu dostanete 1 000 GB dát (!), ktoré, ak by sá vám aj náhodou podarilo vyčerpať, nič strašné sa nestane. Stále sa budete môcť pripojiť na internet rýchlosťou 3 Mbit/s. Aby toho nebolo málo, grátis budete mať všetky dátové nonostop balíky. To znamená nonstop video, sociálne siete a čet. Online ochrana sa postará, aby ste boli naozaj v bezpečí. To všetko za prijateľných 65 eur za mesiac.

Online ochrana je automatickou súčasťou každého paušálu a vy si ju môžete kedykoľvek zadarmo veľmi jednoducho aktivovať.

Ukázali sme si len tri príklady nových a mimoriadne bezpečných paušálov Go Safe, možností je prirodzene viac. Dôležité je, aby ste platili len za to, čo naozaj využijete. Už na prvý pohľad však máte možnosť vidieť, že Go Safe sú fakt tie najlepšie paušály, aké kedy Orange mal. To však nie je všetko, o týždeň vám prezradíme ďalšie zaujímavé novinky z Orangeu.

Článok sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.