Reklama

Máš jeden zo smartfónov, aké používajú zahraničné celebrity?

Zdroj | Getty Images/Unsplash
Lissett Pliešovská
Zdroj | Getty Images/Unsplash
Zdroj | Getty Images/Unsplash

Je hlavným dôvodom prečo používajú známe osobnosti iPhony skutočnosť, že sa dajú len veľmi ťažko heknúť, poskytujú bezpečnosť a vďaka ich jednoduchosti sú spoľahlivé?

Keď sme surfovali na webe a hľadali aké značky využívajú celebrity a verejne známe osoby, ostali sme prekvapení, že dominujú zariadenia práve tejto značky. Samozrejme, nie všetci prepadli čaru nahryznutého jablka.

Experti však potvrdzujú, že výrobky od Apple sú bezpečné a výrobca neposkytuje údaje o používateľoch na iné účely než na využívanie v ekosystéme.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

Smartfóny hercov

Jennifer Aniston môžete vidieť so staručkým iPhone X v zlatej farbe, spoločnosť jej robí herecká kolegyňa Reese Witherspoon. Záber je z natáčania The Morning Show pre Apple TV+, takže je možné, že v súkromí používa Jennifer úplne iný model, resp. najnovší iPhone.

Sofia Vergara so svojou kamoškou v zrkadle. Snímku zhotovil Apple iPhone 13 Pro v puzdre s potlačou geparda.

Halle Berry v cvičebnom úbore zverejňuje vlastné selfie, ktoré si urobila na iPhone XS Max.

Na prahu svojho domu pozuje Jamie Foxx, ktorý v jednej ruke drží iPhone 13 Max.

Millie Bobby Brown na videu rozbaľuje nový Samsung Galaxy Z Flip3. Tu ide ale zrejme o obchodnú spoluprácu.

Julianne Moore sedí na Štedrý večer na gauči a scrooluje na svojom iPhone 13 Pro Max. Jej pes z toho evidentne nie je nadšený, nuž holt, nie každý fandí iPhonom.

2.

Smartfóny spevákov & speváčiek

Obsah pokračuje pod reklamou

V nahrávacom štúdiu bol „prichytený“ Justin Bieber s iPhone 13 Pro Max.

Na turné po Raffles Palm v Dubaji úspešný spevák Jason Derulo používa (aké originálne!) iPhone 13 Pro Max.

Lady Gaga si robí selfie na svojom iPhone 12 Pro Max. Na kozmetickom stolíku má množstvo svojho make-upu Haus Lab.

Grace VanderWaal vyhrala 11. sériu America’s Got Talent. Pomocou Samsungu A12 robí viacero fotografií a videí. Je to ale naozaj jej súkromný smartfón?

3.

Smartfóny športovcov

Bývalý americký futbalista Rob Gronkowski drží šteniatko Frenchie a používa iPhone 13 Pro Max. Vo videu vysvetľuje aplikáciu Fetch s ktorou môžete naskenovať účtenku a získať body za každý nákup a tie následne vymeniť za ceny v aplikácii. Gronkowski evidentne potrebuje viac $.

Alex Rodriquez sedí za svojim kancelárskym stolom, pije kávu zo šálky so svojím logom a na stole má položený iPhone 13 Pro.

Zrkadlovú selfie v elegantnej kúpeľni vo farbách čiernej a bielej si na fotografií robí gymnastka Simone Biles. Opäť tu máme iPhone 13 Pro Max.

Obsah pokračuje pod reklamou

Kde sa krížia naše cesty s celebritami?

Nech už majú akýkoľvek luxusný život, niektoré veci dokážeme mať s obľúbenými hercami, športovcami, či spevákmi rovnaké. Môžeme používať presne ten istý model smartfónu, ako oni. Tiež sa môžete inšpirovať tipmi našej redakcie a pozriť si akých 6 smartfónov sa redaktorom TECHBOX-u páčia najviac.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.