Reklama

8 najčítanejších článkov o smartwatch na TECHBOX.sk

Zdroj | Withings
Richard Pliešovský
Zdroj | Withings
Zdroj | Withings

Ako to už býva, Silvester patrí okrem zábavy a lúčenia sa so starým rokom, aj rekapitulácii toho, čo sme počas neho zažili. Na našom portáli sme zverejnili stovky článkov, mnohé z nich sa venovali populárnym zariadeniam – smarthodinkám. Pripravili sme stručný zoznam najčítanejších textov, ktoré sme zdieľali v roku 2019.

Smartwatch sú pre niekoho módny doplnok a zbytočnosť, pre iných nenahraditeľným gadgetom. Inteligentné hodinky sa za pár rokov čo sú na trhu neustále zlepšujú a vyvíjajú; dostávajú nielen nový dizajn, ale aj čoraz zaujímavejšie funkcie.

Pozrime sa na TOP 8 článkov o inteligentných hodinkách.

Matrix PowerWatch 2 – hodinky, ktoré netreba nabíjať, prišli v 2. generácii

Zdroj | Matrix

Inteligentné hodinky, ktoré netreba nabíjať? Áno, PowerWatch 2 majú farebný displej, monitoring srdca, fitness funkcie, GPS a zdokonalené termoelektrické generátory s novou technológiou solárnych článkov.

Samsung Galaxy Watch Active je nenápadný pracant

Watch Active môžu byť vstupným modelom do sveta inteligentných hodiniek. Nie sú drahé, majú výborný displej a rozumejú si aj s iPhonmi. V našej recenzii dostali 93 %, potešili priaznivou cenou a dobrým výkonom.

Oplatia sa smartwatch za 100 ?

Nie sme takí bohatí, aby sme kupovali lacné veci. Platí táto múdrosť aj v prípade lacnej elektroniky?

Pozrite si

13 elektromobilov, ktoré vás tento rok najviac zaujímali

Huami Amazfit GTS berú vietor z plachiet Apple Watch 4

Zdroj | Huami

Za málo peňazí veľa muziky? Aj takto by sme mohli označiť parametre nových inteligentných hodiniek, ktoré koncom augusta predstavila čínska spoločnosť Huami.

Huami Amazfit GTR – elegantné smarthodinky s až 24-dňovou výdržou

Zdroj | Huami

Huami, jedna z dcérskych spoločností čínskeho giganta Xiaomi, predstavila nové hodinky Amazfit GTR s okrúhlym OLED displejom v dvoch praktických veľkostiach. Menší, 1,2” displej, je s rozlíšením 390 x 390 pixlov, väčší má 1,39” a rozlíšenie 454 x 454 pixlov.

Apple Watch Series 5: Koniec invencie v Cupertine?

Zdroj | Apple

Apple 10. septembra predstavil v Divadle Steva Jobsa najnovšiu generáciu inteligentných hodiniek Apple Watch Series 5. Čo prinášajú?

https://youtu.be/5bvcyIV4yzo

Huawei Watch GT dostávajú edície Active a Elegant

Popri nových smartfónoch Huawei P30 a P30 Pro boli 26. marca 2019 predstavené aj nové edície hodiniek Huawei Watch GT, Active a Elegant. Boli sme pri tom.

Strčia Amazfit Smart Watch 2 do vrecka aj Apple Watch?

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi a jeho firma Huami v júni predstavili nové inteligentné hodinky Amazfit Smart Watch 2, ktoré majú okrem optického snímača srdcového tepu aj senzor na meranie EKG, podobne ako Apple Watch Series 4.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.