Reklama

Začínajú sa MS v hokeji, kde a kedy fandiť našim z pohodlia domova?

Zdroj | unsplash/Mariah Hewines
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Mariah Hewines
Zdroj | unsplash/Mariah Hewines

Každoročný hokejový sviatok je opäť tu! 86. ročník Majstrovstiev sveta v hokeji sa bude odohrávať vo Fínsku a Lotyšsku. Medzi najlepšími tímami nechýba ani Slovensko. S kým a kedy nás čakajú skupinové zápasy?

Ak sa náhodou nenachádzate v týchto krajinách, tak najlepšie si hokej vychutnáte z pohodlia domova. Pozrite si aj naše tipy na obrovské 85-palcové televízory za skvelé ceny alebo na top 7 menších televízorov. Práve s nimi budú mat MS v hokeji tie správne grády.

Ako každý rok, tak ani tento nie je výnimkou a všetky zápasy našej reprezentácie môžete sledovať na televíznej stanici RTVS Šport alebo počúvať vo vysielaní Rádia Slovensko. Okrem všetkých 64 zápasov a štúdií, vrátane 32 priamych prenosov, je pripravená aj tradičná relácia Citronáda s Richardom Lintnerom.

Obsah pokračuje pod reklamou

Prvýkrát na Majstrovstvách sveta získala RTVS aj pozíciu, ktorú diváci doteraz poznali skôr z prenosov NHL a tým je reportér medzi striedačkami. Ten bude v najtesnejšom možnom kontakte s tímom. Aj keď počas zápasu rozprávať nemôže, tak si môže niektoré detaily všimnúť a oznámiť ich divákom. Slovenskú premiéru na tomto poste zažije Ondrej Rusnák.

Slovensko je v skupine B odohrávajúcej sa v lotyšskej Rige spolu s Kanadou, Českom, Švajčiarskom, Lotyšskom, Nórskom, Kazachstanom a Slovinskom. Prípravné zápasy nám ukázali, že by sme sa tento rok mohli prebojovať minimálne do semifinále.

Rozpis zápasov:

DátumČasZápas
12. mája15:20Slovensko vs. Česko
13. mája19:20Slovensko vs. Lotyšsko
15. mája15:20Slovensko vs. Kanada
18. mája19:20Slovensko vs. Švajčiarsko
19. mája19:20Slovensko vs. Kazachstan
21. mája15:20Slovensko vs. Slovinsko
23. mája11:20Slovensko vs. Nórsko
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.