Reklama

YouTube Premium má 100 miliónov používateľov a čo by ste ešte mali vedieť?

Zdroj | CardMapr.nl/Unsplash
Michal Sobek
Zdroj | CardMapr.nl/Unsplash
Zdroj | CardMapr.nl/Unsplash

Ak aj vám už lezú reklamy na YouTube na nervy, tak už ste zrejme predplatiteľom služby Premium. Práve YouTube Premium hlási veľký míľnik, dosiahol totiž hranicu 100 miliónov odberateľov.

Táto služba je na trhu už od roku 2015 spolu s aplikáciou YouTube Music. Išlo tak o priamu konkurenciu pre čoraz rastúcu konkurenciu pre Spotify a Apple Music. Obe služby fungujú bok po boku vo viac ako 100 krajinách a regiónoch.

Zdroj | AARN GIRI/Unsplash
Obsah pokračuje pod reklamou

YouTube Premium práve v poslednom roku zaznamenal viacero vylepšení, ako napríklad pridanie možnosti pokračovať v pozeraní videí na rôznych zariadeniach, ako sú napríklad smart televízory a tablety, a dočkali sme sa aj vylepšenej verzie 1080p HD.

Ďalšou veľkou výhodou platenia si YouTube Premium je možnosť sťahovania videí do offline podoby alebo prehrávanie videí na pozadí. To sa hodí najmä niekomu, kto pozerá videá najmä na mobilných zariadeniach. Offline sledovanie videí taktiež používateľ ocení najmä niekde na cestách alebo má nízky/minutý svoj dátový balíček od operátora.

Viac o YouTube Premium

YouTube Premium? Skúste, oplatí sa

Táto služba však nie je zadarmo. Aktuálne za ňu na Slovensku zaplatíte 7,19 eur mesačne za individuálne členstvo, ak si zvolíte rodinný balík, vyjde vás to na 10,99 eur mesačne, ale potešia sa aj študenti, ktorí môžu mať vlastný účet len za 4,19 eur mesačne, pričom všade máte aj mesačnú bezplatnú skúšobnú dobu.

Ak by vás YouTube Premium zaujímal viac, tak kolega Richard mu venoval samostatný článok, takže určite si ho prečítajte. Nájdete tam aj odpovede na vaše prípadné otázky.

Ak sme už spomínali YouTube Music, tak máme pre vás aj jeden tip, ktorý sa vám zíde v prípade, že v aute využívate prostredie Android Auto. Keďže je YouTube Music súčasťou predplatného YouTube Premium, nemusíte si tak platiť žiadnu konkurenčnú službu a v aute si užívať vaše obľúbené skladby.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.