Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Yoga pre všetkých - Lenovo predstavilo tváre svojej novej kampane

Yoga pre všetkých - Lenovo predstavilo tváre svojej novej kampane
Zdroj | Lenovo
Stanislav Vinc
Yoga pre všetkých - Lenovo predstavilo tváre svojej novej kampane
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Yoga je definíciou flexibility a platiť to nemá len o týchto obľúbených cvičeniach, ale aj rodine počítačov od spoločnosti Lenovo. Dokázať to majú nové tváre kampane, ktoré poznáme z televíznych obrazoviek i sociálnych sietí.

Každý má v dnešnej dobe od notebooku iné očakávania. Niektorí si nový model vyberajú podľa výkonu a funkcií, iní podľa rozmerov a hmotnosti, ďalší podľa dizajnu alebo výdrže batérie. Práve konvertibilné počítače Lenovo Yoga dokážu tieto rôzne typy požiadaviek skĺbiť do jedného zariadenia, často aj v podobe kombinácie notebooku a tabletu s podporou dotykového pera.

Aby Lenovo dokázalo, že jeho počítače Yoga sú skutočne vhodné pre rôzne typy používateľov, do svojej novej kampane si prizvalo šesť profesionálov z rôznych odvetví, ktorí využívajú potenciál počítačov Lenovo Yoga na maximum.

Moderátorka a známa tvár z televízie, kde hosťuje talk show Silná Zostava, Veronika Cifrová – Ostrihoňová povedala o notebooku Yoga Slim 9i, že „pre mňa je najsilnejšia stránka, že sa na ňom ľahko a intuitívne robí a aj ja ako technicky nezdatný človek som si naň veľmi rýchlo zvykla. Nie som najväčšia kamarátka technológií, ale využívam ich samozrejme intenzívne, ako každý iný a každá iná. Najmä na prípravu na prácu, teda rešerš, písanie tém, otázok do rozhovorov, veľmi silno samozrejme fungujú maily, a komunikačné aplikácie. V dobe covidu sa u mňa zintenzívnili aj online porady, čo považujem za celkom vyhovujúci a komfortný model.

Yoga Duet 7i ako konvertibilný notebook s odnímateľnou klávesnicou a tablet v jednom zaujal travel bloggera a fotografa Šimona Snopeka. V rámci svojej práce veľa cestuje po svete a potrebuje spoľahlivý notebook na úpravu fotografií. „Pri cestovaní musím myslieť najmä na hmotnosť batožiny, už tak so sebou brávam veľa techniky. Vyhovuje mi, že je ľahučký a spratný, ľahko ho viem kdekoľvek vytiahnuť a začať pracovať aj na cestách, či už je to upravovanie fotiek alebo niečo iné.

Notebook Yoga Slim 7 Pro očaril aj videomakera a fotografa v jednom Miňa Debnára. „Najviac sa mi páči ľahkosť a malé rozmery. Keď potrebujem cestovať naľahko a pritom mať so sebou plnohodnotný notebook, Slim 7 Pro mi vyhovuje. Notebook využívam na dennej báze, pre mňa ako fotografa je to moje druhé najpoužívanejšie zariadenie hneď po foťáku. Či už pri bežných veciach ako maily a internet, až po náročnejšie ako je úprava fotiek.

Práci s technológiami sa nevyhne ani fashion bloggerka a stylistka Mirka Dobiš, známa ako Fashion Spy využívajúca notebook Yoga Slim 7. „Tým, že v súčasnosti pôsobím najmä na sociálnych sieťach, sú technológie “alfa a omega” môjho každodenného života. Bez internetu a notebooku si neviem predstaviť ani jeden jediný deň. Prostredníctvom technológií komunikujem so svetom, vytváram obsah, fotím, upravujem fotky a aj nachádzam nové inšpirácie.

Elegantne pôsobí aj Yoga 9i v modernom kovovom šasi. „Najviac ma určite zaujala  možnosť používať notebook Lenovo Yoga aj v režime tablet – vďaka otočnému dotykovému  monitoru  a digitálnemu  peru, ktoré je priamo zabudované v tele notebooku –  čím mi teda odpadá nutnosť so sebou nosiť aj samostatne tablet  –  u Lenovo Yoga to mám  2 v 1,“ hovorí Mária „Hula“ Valenčíková, maliarka a umelkyňa, ktorú preslávila jej abstraktná a portrétová tvorba.

Zdroj | Lenovo

Istou formou umenia – stavby tela – je aj fitnes a možno vás prekvapí, že aj pri cvičení sa dajú využiť technológie. Svoje o tom vie Simona Kozerawski, úspešná fitnes trénerka, ktorá stavila na model Yoga 7. „Práca trénera nekončí zatvorením dvier fitka, ale pokračuje doma pri zostavovaní tréningových plánov, či spojenie sa s klientami. Vďaka technológiám sa jednoducho a rýchlo dostanem k databáze svojich klientov a vidím predchádzajúce plány, následne sa mi jednoduchšie volí správna cesta k splneniu spoločných cieľov. Na Yoge oceňujem možnosť rýchleho zapisovania a zvýrazňovania počas tréningov. No a veľká vydrž batérie – to ocení samozrejme každý.