Reklama

Xiaomi Mi Smart Band 6 príde konečne na Slovensko aj s NFC

Zdroj | Xiaomi
Michal Spiegel
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Xiaomi predstavilo ešte v marci smart náramok Xiaomi Mi Smart Band 6. Na ostatné trhy sa však náramok dostal bez podpory NFC. To sa však čoskoro zmení.

Xiaomi Mi Smart Band 6 ponúka o 50 % väčší displej než predchádzajúca generácia a úzke rámiky. Na jedno nabitie by mal vydržať až 12 dní, prípadne 6 dní pri aktívnom používaní. Li-Po batéria má kapacitu 125 mAh a na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny.

Zdroj | Xiaomi
Pozrite si

Xiaomi Mi Smart Band 6 stojí pár eur a ponúka super vychytávky

Obrazovku tvorí AMOLED displej, na ktorom si používateľ môže vybrať zo 60 ciferníkov. Náramok sa so smartfónom pripája cez Bluetooth 5.0 cez aplikáciu Mi Wear. Rozumie si s OS Android od 5.0 a iOS od 10. verzie.

Mi Smart Band 6 ponúka senzor PPG, senzor srdcového tepu, 3-osový akcelerometer, 3-osový gyroskop a SpO2 snímač. Náramok je vodeodolný do 50 metrov. Najväčším lákadlom je samozrejme podpora pre NFC, ktoré je vo väčšine prípadov dostupné iba pri smart hodinkách. Takto získate cenovo dostupný náramok, s ktorým môžete navyše vykonávať platby. Podporované karty zatiaľ oznámené neboli.

Zo športových aktivít ponúka náramok 30 fitness režimov, vrátane 6 automatických (chôdza, beh, eliptický beh, bežecký pás, cyklistika, veslovanie). Ďalej je tu monitoring spánku (kvalita dýchania, REM, NAP), monitoring stresu a menštruačný kalendár. Nechýba sledovanie saturáciu krvi kyslíkom (SpO2) počas tréningu, ale aj v spánku.

Zdroj | Xiaomi
Pozrite si

Celý ekosystém a až 50 % zľavy – Xiaomi otvorilo v Bratislave nový Mi Store

Z ďalších zaujímavých funkcií ponúka Xiaomi Mi Smart Band 6 zabudovaný mikrofón na využívanie hlasovej asistentky Alexa.

Xiaomi Mi Smart Band 6 je k dispozícii v šiestich farbách (čierna, slonovinová, oranžová, červená, žltá a modrá). Na Slovensku sa začne náramok predávať od októbra za smiešnu cenu 53 €. Bez NFC si môžete náramok kúpiť za cenu 39,90 €.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.