Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Xiaomi Mi Smart Band 6 stojí pár eur a ponúka super vychytávky

Xiaomi Mi Smart Band 6 stojí pár eur a ponúka super vychytávky
Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Xiaomi Mi Smart Band 6 stojí pár eur a ponúka super vychytávky
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Xiaomi predstavilo fitness náramok Mi Smart Band 5 minulý rok v júli, jeho nástupca prichádza už po trištvrte roku. Napriek krátkej dobe však novinka ponúka praktické funkcie, ktoré zvyčajne očakávate v smarthodinkách, nie v drobnom náramku za pár eur.

Xiaomi Mi Smart Band 6 ponúka o 50 % väčší displej s úzkymi rámikmi. Po rokoch dostáva nový, modernejší vzhľad. Vďaka zaobleniu v hornej a dolnej časti lepšie drží na zápästí. Potešujúce je, že napriek väčšiemu displeju sľubuje výrobca rovnakú výdrž. Na jedno nabitie to má byť 14 dní. Li-Po batéria má kapacitu 125 mAh, na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny.

Zdroj | Xiaomi

AMOLED displej má 1,56″, rozlíšenie 152 x 486 pixlov s hustotou 326 ppi a jas do 450 nitov. Používateľ si môže vybrať zo 60 ciferníkov. Náramok sa so smartfónom pripája cez Bluetooth 5.0 cez aplikáciu Mi Wear. Rozumie si s OS Android od 5.0 a iOS od 10.

Pozrite si

Xiaomi predstavilo namakané vlajkové lode Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra

Mi Smart Band 6 má senzor PPG, senzor srdcového tepu, 3-osový akcelerometer, 3-osový gyroskop a SpO2 snímač. Verzia pre Čínu sa bude dať kúpiť aj s NFC čipom. Náramok je vodeodolný do 50 metrov.

Zdroj | Xiaomi

Nájdete tu 30 fitness režimov, vrátane 6 automatických (chôdza, beh, eliptický beh, bežecký pás, cyklistika, veslovanie). Ďalej je tu monitoring spánku (kvalita dýchania, REM, NAP), monitoring stresu a menštruačný kalendár. Nechýba v dnešnej dobe mimoriadne praktické sledovanie saturáciu krvi kyslíkom (SpO2) počas tréningu, ale aj v spánku.

Novinka má 47,4 x 18,6 x 12,7 mm, nastaviteľná dĺžka remienka je 155 až 219 mm.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Band 6 je k dispozícii v šiestich farbách (čierna, slonovinová, oranžová, červená, žltá a modrá). Dostupnosť na našom trhu zatiaľ nebola upresnená, predávať by sa mal za 45 eur.