Reklama

Xiaomi Mi Smart Band 6 stojí pár eur a ponúka super vychytávky

Zdroj | Xiaomi
Richard Pliešovský
Zdroj | Xiaomi
Zdroj | Xiaomi

Xiaomi predstavilo fitness náramok Mi Smart Band 5 minulý rok v júli, jeho nástupca prichádza už po trištvrte roku. Napriek krátkej dobe však novinka ponúka praktické funkcie, ktoré zvyčajne očakávate v smarthodinkách, nie v drobnom náramku za pár eur.

Xiaomi Mi Smart Band 6 ponúka o 50 % väčší displej s úzkymi rámikmi. Po rokoch dostáva nový, modernejší vzhľad. Vďaka zaobleniu v hornej a dolnej časti lepšie drží na zápästí. Potešujúce je, že napriek väčšiemu displeju sľubuje výrobca rovnakú výdrž. Na jedno nabitie to má byť 14 dní. Li-Po batéria má kapacitu 125 mAh, na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny.

Zdroj | Xiaomi

AMOLED displej má 1,56″, rozlíšenie 152 x 486 pixlov s hustotou 326 ppi a jas do 450 nitov. Používateľ si môže vybrať zo 60 ciferníkov. Náramok sa so smartfónom pripája cez Bluetooth 5.0 cez aplikáciu Mi Wear. Rozumie si s OS Android od 5.0 a iOS od 10.

Pozrite si

Xiaomi predstavilo namakané vlajkové lode Mi 11 Pro a Mi 11 Ultra

Mi Smart Band 6 má senzor PPG, senzor srdcového tepu, 3-osový akcelerometer, 3-osový gyroskop a SpO2 snímač. Verzia pre Čínu sa bude dať kúpiť aj s NFC čipom. Náramok je vodeodolný do 50 metrov.

Zdroj | Xiaomi

Nájdete tu 30 fitness režimov, vrátane 6 automatických (chôdza, beh, eliptický beh, bežecký pás, cyklistika, veslovanie). Ďalej je tu monitoring spánku (kvalita dýchania, REM, NAP), monitoring stresu a menštruačný kalendár. Nechýba v dnešnej dobe mimoriadne praktické sledovanie saturáciu krvi kyslíkom (SpO2) počas tréningu, ale aj v spánku.

Novinka má 47,4 x 18,6 x 12,7 mm, nastaviteľná dĺžka remienka je 155 až 219 mm.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Mi Smart Band 6 je k dispozícii v šiestich farbách (čierna, slonovinová, oranžová, červená, žltá a modrá). Dostupnosť na našom trhu zatiaľ nebola upresnená, predávať by sa mal za 45 eur.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.