Reklama

Vyšší internet za cenu nižšieho? Vieme, kde ho získate

Zdroj | Getty Images | Unsplash
TECHBOX
Zdroj | Getty Images | Unsplash
Zdroj | Getty Images | Unsplash

Operátor O2 dáva svojím zákazníkom opäť dôvod na radosť. Ste používateľmi internetu, ale nie ste spokojní s rýchlosťou? Zvlášť za cenu, ktorú mesačne platíte?

V predošlom článku sme si spomínali zaujímavú akciu Vyšší paušál za cenu nižšieho. V podstate ide o to, že ak si prenesiete svoje číslo k operátorovi O2, môžete si vybrať vyšší paušál, ale jeho cena je znížená na cenu lacnejšieho paušálu.

Vyšší internet za cenu nižšieho funguje veľmi podobne ako pri paušáloch. Najskôr stačí, ak zadáte na internetovej stránke operátora adresu a mobilné číslo, aby ste sa dozvedeli, či máte na zaujímavú zľavu nárok.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | O2

Následne si vyberiete internetový program, ktorý vám najviac vyhovuje. Na výber so zľavou je Strieborný, Zlatý a Platinový O2 Internet na doma. Objednáte si ho cez webovú stránku operátora a nasledujúci pracovný deň vás bude kontaktovať technik, aby si s vami dohodol termín inštalácie.

Následne sa môžete tešiť na návštevu, kedy vám prinesú všetky potrebné zariadenia, zapoja vám váš nový výhodný internet a podpíšete Zmluvu o pripojení. Od tohto momentu si naplno užívate všetky výhody O2 Internetu na doma.

Napríklad, taký Zlatý Internet na doma, ktorého súčasťou je 1 536 GB dát s rýchlosťou sťahovania až 100 Mbit/s, pri ktorého prečerpaní stále máte rýchlosť 2,1 Mbit/s, môže byť váš za pôvodnú cenu Strieborného paušálu, takže za 22 eur mesačne (namiesto pôvodných 27 eur/mesačne). K tomu si treba pripočítať ešte poplatok za anténu vo výške 4,5 eur mesačne.

Výhodou internetu od O2 je aj to, že je bez viazanosti. Pri ukončení zmluvy len doplatíte zostávajúcu cenu zariadenia, ak ste si nejaké vybrali. Ďalšou výhodou je to, že vám v presune od iného operátora už nebude nič brániť. O2 vám pošle finančné prostriedky na zaplatenie zmluvnej pokuty (o výške sa informujte u operátora).

Pozrite si

Kedy je správny čas prejsť do O2? Vyšší paušál za cenu nižšieho vás presvedčí

A priatelia, počuli ste už o O2 Spolu? Ak využívate na jednej faktúre viacero služieb od operátora, ako napríklad O2 Smart Paušál, O2 Dáta alebo O2 Paušál, tak za každú takúto položku vám bude odčítaných 5 eur. Ušetriť tak môžete desiatky eur!

Nie je tých výhod nejako veľa? Tam však O2 na Vianoce nekončí! V O2 aplikácii si viete aktivovať v časti O2 Príbeh ponuku zvýhodnených zariadení s kupónom. Nás najviac zaujala ponuka bezdrôtových slúchadiel O2 Pods, ktoré môžu byť s kupónom vaše už za 19 eur. V ponuke je aj ďalších 5 produktov vrátane robotického vysávača, smart televízora, ale aj skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip4.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.