Reklama

Kedy je správny čas prejsť do O2? Vyšší paušál za cenu nižšieho vás presvedčí

TECHBOX

Operátori nás najmä vo vianočnom období zahlcujú veľmi atraktívnymi ponukami, prečo by sme mali prejsť práve k nim. Všimli sme si, že sa do tohto boja zapojil aj modrý operátor O2, pričom vás dokáže nalákať už na prvý pohľad.

Konkrétne ide o akciu s názvom Vyšší paušál za cenu nižšieho. To znie lákavo, ale ako na to? Úplne stačí, ak si prenesiete svoje číslo do O2. Zvýhodnenú cenu získate po dobu 24 mesiacov.

Stačí si vybrať akýkoľvek paušál okrem Bieleho a zľava sa vám automaticky pri prenose čísla aktivuje. Patrí tam teda Modrý, Strieborný, Zlatý, Titánový, Platinový a Diamantový paušál.

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | O2

Následne si túto zvýhodnenú cenu môžete užívať po celú dobu viazanosti. Pri bohatej ponuke paušálov od operátora O2 nebudete mať problém si vybrať paušál presne pre vás. Zľavy na paušál sa pohybujú od 5 až do 10 eur mesačne.

Zvlášť dávame to pozornosti Titánový paušál. Ten obsahuje neobmedzené hovory, SMS a MMS správy a k tomu neobmedzené dáta. A čo cena? Keďže sa počas akcie naňho vzťahuje cena nižšieho Zlatého paušálu, tak zaň zaplatíte len 32 eur mesačne, namiesto pôvodných 42 eur!

Tam to ale nekončí a navyše k nemu získate aj predplatné na prémiovú aplikáciu. To znamená, že ak si ju vyberiete, tak dostanete k nej predplatné a neplatíte nič navyše. Medzi tieto aplikácie patrí HBO Max, Voyo, O2 TV Mini, Tidal Music, Aktuality.sk, Denník N, SME, .týždeň, Refresher alebo Microsoft 365 Personal.

Zdroj | pexels.com/Andrea Piacquadio

Ak sa rozhodnete, že chcete využívať inú aplikáciu než máte aktuálne zvolenú, môžete aplikáciu zmeniť za inú. Takáto zmena je povolená raz za fakturačné obdobie. Pre prémiové aplikácie získate taktiež 10 GB dát, aby ste na nich nemuseli míňať vlastné dáta.

K akcii Vyšší paušál za cenu nižšieho sa pridá aj zľava na zariadenie – 7,5 eur mesačne. Ak by ste si nové zariadenie nebrali, môžete využiť ďalšie predplatné na prémiovú aplikáciu. Voľba je čisto na vás. Dokedy máte čas využiť túto atraktívnu akciu? Mali by ste sa rozhodne poponáhľať, operátor síce o jej konci bude mesiac dopredu informovať, ale určite nestrácajte zbytočne čas.

Nie je tých výhod nejako veľa? Tam však O2 na Vianoce nekončí! V O2 aplikácii si viete aktivovať v časti O2 Príbeh ponuku zvýhodnených zariadení s kupónom. Nás najviac zaujala ponuka bezdrôtových slúchadiel O2 Pods, ktoré môžu byť s kupónom vaše už za 19 eur. V ponuke je aj ďalších 5 produktov vrátane robotického vysávača, smart televízora, ale aj skladacieho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip4.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.