Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte štýlový aróma difuzér Sophie od Stadler Form!

Vyhrajte štýlový aróma difuzér Sophie od Stadler Form!
Stanislav Vinc
Vyhrajte štýlový aróma difuzér Sophie od Stadler Form!

Vždy sa tešíme, ak sa s vami môžeme podeliť o novinky, ktoré nás v redakcii prekvapili, ktoré sme si vyskúšali a ktoré sme si napokon aj obľúbili. Najlepšie je, keď tak môžeme urobiť prostredníctvom súťaží!

Tak je to aj v prípade najnovšej súťaže, ktorú sme pre vás dnes ráno odštartovali na sociálnej sieti Instagram. O čo presne hráme a ako sa zapojiť?

Čas strávený v našej redakcii nám už dlhodobo spríjemňujú produkty od švajčiarskej spoločnosti Stadler Form, ktoré sa starajú o kvalitu vzduchu v našich kanceláriách. Najnovšie sa k nim pridal aj úplne nový aróma difuzér Sophie, ktorý si vás získa svojim tancujúcim plameňom jantárového svetla Amber Light™.

Obsah pokračuje pod reklamou

Sophie pripomína svojim dizajnom lampáš a tak je zároveň štýlovým dizajnovým doplnkom, či už sa ho rozhodnete umiestniť do interiéru, alebo na terasu, balkón či záhradu. Aróma difuzér je vybavený certifikáciou IP44, ktorá ho predurčuje na odolnosť voči striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Od jari až do jesene ho tak môžete naplno využívať aj vonku.

Novinka od Stadler Form je dostupná v dvoch veľkostiach, podobne ako je tomu v prípade niektorých ďalších produktov tejto značky. Sophie s výdržou až 11 hodín na jedno nabitie dopĺňa menšia verzia Sophie Little, ktorá vám na jedno nabitie vydrží spríjemňovať atmosféru po dobu 7 hodín. Obe verzie možno nabíjať prostredníctvom moderného USB-C portu.

Keďže Sophie a Sophie Little nie sú závislé od káblového napájania, jednoducho ich stačí vziať za drevenú rúčku a preniesť si ich tam, kde sa práve rozhodnete tráviť váš voľný čas. Počas príjemného letného večera sa vám budú v exteriéri hodiť aj na odstrašenie otravného bodavého hmyzu. Do difuzéra stačí nakvapkať pár kvapiek esenciálneho oleja doTerra Terrashield a Sophie či Sophie Little zrazu slúžia ako prírodné repelenty.

Chceli by ste si počas celého roka užívať príjemnú atmosféru v spoločnosti Sophie alebo Sophie Little od Stadler Form aj vy? V tom prípade sa prekliknite na náš Instagram, kde môžete jednu z týchto noviniek vyhrať! Stačí, ak budete sledovať stránky @techbox.sk, @stadlerform_slovakia a @stadlerform_czechia a v komentári pod súťažným príspevkom označíte osobu, s ktorou by ste si radi užili atmosféru vytvorenú jedným z týchto unikátnych dizajnových aróma difuzérov. Hráme do polnoci 22. apríla 2023!