Reklama

Vyhrajte športové hodinky Garmin Forerunner 165 a dajte svojmu telu zabrať!

TECHBOX

Teplé počasie pomaly prebíja to zimné, čo znamená, že je vhodný čas začať športovať. Skvelým pomocníkom by tak mohli byť športové hodinky Garmin Forerunner 165, ktoré môžete aktuálne u nás vyhrať.

Výrobca Garmin už dlhé roky produkuje svoj úspešný rad Forerunner, teda primárne určený pre bežcov, ale rozhodne si ho obľúbia aj milovníci iných druhov pohybu. Kruhový nadčasový dizajn s päticou tlačidiel je priam už ikonický. Nechýba ani certifikácia 5 ATM.

Obsah pokračuje pod reklamou

Najväčšou medzigeneračnou zmenou prešiel samotný displej. Garmin sa totiž rozhodol, že mimoriadne kvalitný displej s technológiou AMOLED prinesie aj do svojho najlacnejšieho modelu série Forerunner.

Ide o 1,2-palcový zobrazovací panel s rozlíšením 390 x 390 pixelov, pričom jeho najväčšou výhodou sú jasné sýte farby a dokonalé zobrazenie čiernej farby. Výborná je taktiež čitateľnosť na priamom slnku, takže na letné aktivity sú Garmin Forerunner 165 ako stvorené!

Aj keď hodinky nesú názov Forerunner a obsahujú množstvo bežecky zameraných funkcií, nájdete v nich aj množstvo športových apiek na iné športy. Súčasťou je samorejme aj komplexná paleta Garmin funkcií na sledovanie zdravotného stavu.

A keď ste si mysleli, že kvôli AMOLED displeju tu bude slabá výdrž, tak ste na omyle! Garmin totiž sľubuje opäť nadštandardnú výdrž, hovoríme konkrétne až o 11 dňoch výdrže na jedno nabitie v režime smart hodiniek a 19 hodín v režime GPS. Na hodinky vám taktiež budú chodiť notifikácie z pripojeného smartfónu.

A najlepšia správa na koniec. Športové hodinky Garmin Forerunner 165 v hodnote 279,90 eur môžete teraz u nás vyhrať! Stačí správne odpovedať na dve súťažné otázky a mať šťastie pri záverečnom žrebovaní. Súťaž štartujeme dnes 15. marca 2024 a končí 29. marca 2024.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.
VÝHERCU NÁJDETE V SAMOSTATNOM ČLÁNKU.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.