Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhrajte LTE tablet Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

Vyhrajte LTE tablet Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking
TECHBOX
Vyhrajte LTE tablet Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking

Rozmýšľali ste už nad tým, že aj váš junior by mohol mať svoj účet? Ukážeme vám, ako naučíte vaše dieťa zodpovedne pristupovať k peniazom a pritom môžete u nás vyhrať skvelý tablet Samsung Galaxy Tab A8 LTE. Taký, ktorý má aj vlastnú SIM kartu a kľudne si nový bankový účet váš junior môže spravovať aj v tomto tablete.

Má už vaše dieťa vreckové? Chcete mu dopriať viac slobody, dokonca možnosť platiť na internete, pričom všetko budete mať stále pod kontrolou? Vyskúšali sme aplikáciu VÚB Junior Banking pre deti a priznáme sa, zostali sme milo prekvapení – vydarila sa.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak má vaše dieťa menej ako 15 rokov a chcete ho naučiť zodpovedne pristupovať k peniazom, môžete mu vytvoriť vlastný účet už teraz. Stačí jedna návšteva VÚB banky s rodným listom dieťaťa a za pár minút je jeho VÚB Účet pre juniorov otvorený. Samozrejme je potrebné, aby ste už účet v banke mali aj vy.

Po otvorení účtu si potom stačí stiahnuť aplikáciu VÚB Junior Banking a môžete začať objavovať svet peňazí spoločne. A to vrátane platobnej karty k účtu či so skvelými bonusmi, kde viete pre dieťa získať celkovo až 30 eur. Ale o tom neskôr.

Je dobré vedieť, že aplikáciu je potrebné stiahnuť si do vášho smartfónu aj smartfónu vášho dieťaťa. Vo vašom zariadení si pri aktivácii aplikácie zvolíte status „RODIČ“, prejdete jednoduchým procesom prihlásenia prostredníctvom overenia identity cez vašu debetnú kartu, s vytvorením hesla do aplikácie a môžete si následne aktivovať aplikáciu aj u vášho dieťaťa. Priamo v menu aplikácie si vyberiete, ktoré detské konto chcete spravovať. Meno dieťaťa si jednoducho vyberiete zo zoznamu, účty môžete mať osobitne dokonca aj pre viac detí.

Po výbere dieťaťa sa vám zobrazí QR kód, ktorý jednoducho načítate z druhého zariadenia. Teraz je váš účet spárovaný s účtom vášho dieťaťa. Vy máte pritom dokonalý prehľad o peňažných prostriedkoch na účte vášho dieťaťa a dokonca viete vaše dieťa motivovať úlohami, za ktorých splnenie mu viete poslať odmenu. Ako to funguje?


Vytvorili sme napríklad úlohu na upratanie detskej izby. Vieme, že toto by mala byť samozrejmosť zo strany detí, ale niekedy treba hlbšie upratanie/triedenie hračiek či školských potrieb. A práve za takéto väčšie upratanie detskej izby sme sa v našom prípade rozhodli udeliť Motivačnú odmenu v sume 5 €. Vo vašom prípade môže byť úlohou čokoľvek, za čo si myslíte, že viete vaše dieťa odmeniť. Vytvorenie úlohy je pritom jednoduché, po jej vytvorení ju dieťa vidí v aplikácii a dokonca dostane upozornenie notifikáciou. Pri tvorení úloh môžete rozhodnúť o časovom horizonte úloh, napríklad deň, týždeň či mesiac, rovnako o konkrétnej odmene za splnenie úlohy.

O všetkých úlohách máte ako rodič prehľad, pričom na samostatnej záložke vidíte zadané a na samostatnej splnené úlohy. Aplikácia je pritom tak prehľadná, že zobrazuje aj sumár získaných odmien za týždeň, máte tak vždy prehľad o tom, aké odmeny vaše dieťa získalo a aké môže ešte získať.

Zaujímavé je, že vaše dieťa môže niektoré úlohy aj odmietnuť. Ak ich však prijme a splní, dá vám o tom vedieť. Po vašej kontrole môžete úlohu označiť za splnenú a vášmu dieťaťu sa automaticky pripíšu finančné prostriedky na jeho účet. Takto si vaše deti vedia modernou a hravou formou privyrobiť, zároveň sa tak prirodzene učia hospodáriť samé.

Výhodou aplikácie VÚB Junior Banking je i to, že môžete mať všetky internetové platby dieťaťa jeho debetnou kartou vydanou k účtu absolútne pod kontrolou, ak mu nastavíte internetový limit na jeho plastovej karte na nulu. Týmto zabezpečíte absolútnu ochranu pred zneužitím karty na internete. Keď bude chcieť vykonať platbu na internete, môže tak urobiť pomocou jednorazovej virtuálnej karty aj napriek tomu, že na plastovej karte bude nastavený nulový internetový limit. Skvelé, že?

Dieťa vás priamo vo svojej aplikácii môže požiadať o vytvorenie jedinečnej jednorazovej virtuálnej karty, pomocou ktorej môže platiť na internete absolútne bezpečne. Prečo? Ak virtuálnu platobnú kartu potvrdíte, použije sa len na jediný nákup v odsúhlasenej sume. Nikdy potom nemôže byť virtuálna karta použitá na akúkoľvek ďalšiu platbu, čo je skvelé.

Obsah pokračuje pod reklamou

Vo vašej aplikácii vidíte aj všetky transakcie na účte vášho dieťaťa, čo je absolútne skvelé pre dokonalú kontrolu jeho financií. Tým, že má vaše dieťa všetky svoje financie na jednom mieste, vie presne, koľko môže minúť a kedy sa treba uskromniť.

Do aplikácie sa môžete ako rodič, tak i dieťa prihlasovať aj biometriou. Netreba si tak pamätať PIN. Milé je, že si viete nastaviť vašu fotografiu alebo avatara či ikonu, rovnako tak aj pre vaše dieťa. Svoju ikonu si dokonca vaše dieťa mení aj samé.

Financie budú vás a vaše dieťa baviť. V aplikácii VÚB Junior Banking vaše dieťa vidí aj to, kedy mu príde vreckové. Vďaka úlohám mu môžete kedykoľvek pridať, na výzvy budú vaše deti radi reagovať. A čo je skvelé, ak vaše dieťa potrebuje mimoriadnu sumu, napríklad na školský výlet, jednoducho vám cez aplikáciu pošle žiadosť.

Vy tak nemusíte myslieť na to, kedy výlet uhradiť, stačí žiadosti dieťaťa v aplikácii vyhovieť a žiadané financie má ihneď k dispozícii. Vaše dieťa dokonca môže požiadať o sumu aj niekoho iného. Ak má príjemca mobilné bankovníctvo banky, ktorá podporuje službu Payme, po kliknutí na link sa mu zobrazí predvyplnený platobný príkaz a tak dokáže jednoducho previesť peniaze zo svojho účtu na účet vášho dieťaťa. 

Aby toho nebolo málo, vaše dieťa si prostredníctvom aplikácie môže vyberať hotovosť z bankomatu aj mobilom bez potreby mať kartu pri sebe. Aj tu je limit výberu z bankomatu na vás, viete ho obmedziť akokoľvek sumou maximálne do 200 €/1 výber.

Ak by predsalen vaše dieťa stratilo mobil s aplikáciou VÚB Junior Banking, cez vašu aplikáciu môžete deaktivovať aplikáciu VÚB Junior Banking v jeho mobile a tým zabrániť akémukoľvek zneužitiu.

Ak vás aplikácia VÚB Junior Banking zaujala, potešíme vás hneď dvakrát. Prvou dobrou správou je, že vaše dieťa môže až do 30. septembra 2022 získať 30 eur splnením 3 jednoduchých krokov:

  • Prvých 10 € získa dieťa za otvorenie VÚB Účtu pre juniorov s kartou Visa pre mladých.
  • Druhých 10 € mu na účet pristane za zrealizovanie ľubovoľnej platby kartou Visa pre mladých.
  • Posledných 10 € mu VÚB banka pripíše za stiahnutie a aktiváciu aplikácie VÚB Junior Banking.

Vo VÚB banke mysleli aj na deti, ktoré už majú VÚB účet. Ak si totiž aktivujú aplikáciu VÚB Junior Banking, môžu získať nákupnú poukážku na nákup v Alza.sk v hodnote 20 €. Ako na to, sa dozviete na stránkach VÚB. Dokonca, počas septembra po splnení všetkých podmienok, dostane každé dieťa aj knihu Chochmesovci (akcia platí pre prvých 1 000 klientov).

A druhá dobrá správa? Vďaka tomu, že už poznáte výhody VÚB Junior Banking, môžete sa zapojiť do našej súťaže o skvelý tablet Samsung Galaxy Tab8 LTE. Stačí správne odpovedať na 2 súťažné otázky najneskôr do polnoci 19. septembra 2022. Jedného z vás potom 21. septembra 2022 vyžrebujeme a potešíme touto krásnou výhrou. Idete do toho?

Obsah pokračuje pod reklamou

Súťaž ukončená!

Pozrite si

Poznáme výhercu LTE tabletu Samsung vďaka aplikácii VÚB Junior Banking