Reklama

Vyhrajte JBL Tour One M2! Sú silnou konkurenciou tým najlepším slúchadlám

TECHBOX

JBL je v mnohých prípadoch prvou voľbou pri výbere nových slúchadiel. Slúchadlá JBL Tour One M2 však patria medzi špičku na trhu, kde radíme napríklad aj legendy ako Sony WH-1000XM5 či Apple AirPods Max.

Ponúkajú výnimočný zvuk, pohodlný dizajn a všetky moderné technológie. Ak budete mať šťastie, môžete teraz u nás vyhrať tieto slúchadlá, ktoré sú ideálnym spoločníkom na cestovanie a dovolenku.

JBL Tour One M2 je už na prvý pohľad prémiové zariadenie, po chytení do rúk cítiť precízne spracovanie a kvalitné materiály. Majú ideálnu hmotnosť a príjemný prítlak na uši po nasadení. Je teda jasné, že vás nebudú tlačiť a znemožnovať ich dlhodobé využívanie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Famózny zvuk prinášajú 40 mm dynamické meniče s frekvenčným rozsahom od 10 Hz do 40 kHz (10 Hz až 22 kHz v aktívnom režime). Impedancia slúchadiel je 32 ohmov. Slúchadlá sa ľahko spárujú tlačidlom na bočnej strane mušle. Hneď po prvých tónoch pochopíte, prečo o nich tvrdíme, že sú silnou konkurenciou tých najlepších slúchadiel na trhu. Hrajú neuveriteľne, mimoriadne čisto s výnimočnou dynamikou. Pri počúvaní obľúbenej hudby zrazu zistíte, že sa v nich nachádza množstvo detailov, o ktorých ste doteraz netušili.

Dostatok energie dodáva Li-ion batéria s kapacitou 920 mAh, ktorá vám vydrží viac ako jeden celý deň. Na plnú kapacitu si ju nabijete len za 2 hodiny. Slúchadlá sú vybavené technológiou Bluetooth 5.3 LE audio, práve tá sa postará o stabilnejšie a bezpečnejšie pripojenie, aby ste mohli naplno vychutnať vašu obľúbenú hudbu.

JBL Tour One M2 ponúkajú legendárny zvuk Pro Sound. Na základe dlhodobých výskumov a testovanie výrobcu prináša presný zvuk a menšie skreslenie pri akomkoľvek hudobnom štýle. Máte teda záruku, že aj vaša obľúbená hudba bude v špičkovej kvalite, ktorú si môžete užiť na plné pecky – od bohatých, mohutných basov až po neuveriteľné výšky.

Nechýba podpora priestorového zvuku. Vďaka JBL Spatial Sound sa budete cítiť ako v divadle, na koncerte, či priamo v štúdiu s vašim top umelcom. Patentovaná technológia zabezpečí, aby zvuk ku vám prichádzal odkiaľkoľvek, bez ohľadu zariadenie, z ktorého prehrávate.

JBL sa podarilo do novinky zmestiť zrejme všetky inovatívne technológie, kde sa dajú využiť. True Adaptive Noise Canceling využíva integrované mikrofóny na snímanie hluku, aby sa slúchadlá prispôsobili vášmu okoliu v reálnom čase. Takto sa minimalizuje rušenie, keď sa potrebujete sústrediť a zároveň optimalizuje výkon pre nelepší zvukový zážitok.

Funkcia VoiceAware umožní vybrať, koľko vlastného hlasu chcete počuť, Smart Ambient zas umožní počúvať hudbu a zároveň nestratiť kontakt s okolím. Pre mnohých bude neoceniteľná funkcia Smart Talk. Vďaka nej nemusíte pozastaviť hudbu, aby ste mohli rýchlo konverzovať, jej pokročilá technológia rozpoznávania hlasu reaguje na váš hlas, pozastaví hudbu a aktivuje TalkThru. Hlasitosť konverzácií (+15/-20 dB) si môžete regulovať cez Personal Sound Amplification v aplikácii.

Všetky nastavenia máte plne pod kontrolou cez spomínanú appku JBL Headphones (Android, iOS). Prispôsobiť si môžete frekvenčné charakteristiky, zapnúť adaptívne potláčanie hluku, upraviť úroveň ANC, alebo nastavenia ovládania okolitého zvuku. Viete si tiež nastaviť správanie sa slúchadiel prostredníctvom prispôsobenia Touch, alebo upraviť zvukový výstup z videa tak, aby ste z neho získali maximum. V aplikácii si môžete vybrať vášho hlasového asistenta.

Výnimočné slúchadlá JBL Tour One M2 si môžete kúpiť priamo u slovenského distribútora JBL.sk za 329,99 €. Okrem čiernej farby sú k dispozícii aj v zlatej verzii – champange. Ponúknu tak konkurenčný pomer ceny/výkonu ako spomínané modely Sony WH-1000XM5 či Apple AirPods Max. Jednoducho tento prémiový model slúchadiel stojí za to, no vy ho môžete aj vyhrať. Stačí správne odpovedať na dve súťažné otázky a počkať, či práve vás vyžrebujeme. Súťaž o slúchadlá končí 10. júla 2024.

Súťaž ukončená!

Obsah pokračuje pod reklamou

Výhercu oznámime 16. júla 2024.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.