Reklama

Vyhrajte hodinky Garmin Venu SQ Music, ktoré sme kúpili online cez Quatro

TECHBOX

Túžite po novom smartfóne, inteligentných hodinkách alebo hernej konzole? Ale, čo ak práve na váš vytúžený TECH gadget aktuálne nemáte peniaze? Vyskúšali sme si online nákup na splátky cez Quatro. Ukážeme vám, ako to funguje, pričom jeden z vás môže vyhrať hodinky Garmin Venu SQ Music, ktoré sme si takto kúpili.

Každý z nás má nejaký vysnívaný produkt, ktorý by si najradšej hneď teraz rozbalil a používal naplno. Lenže, niekedy treba čakať, kým na vašu vytúženú novinku máte dostatok financií. Vedeli ste však o tom, že nakúpiť si dnes už môžete napríklad aj elektroniku na splátky online, bez toho, aby ste niekam chodili? Vyskúšali sme si to v e-shope NAY, kde sme si kúpili inteligentné hodinky Garmin Venu SQ Music.

Na Slovensku dnes ponúka predaj na splátky, ktoré si vybavíte aj pohodlne online, množstvo e-shopov. Zoznam tých, cez ktoré pohodlne a rýchlo nakúpite, si môžete pozrieť na web stránke Quatro, kde môžete vyhľadávať nielen podľa kategórie, ale aj predajcu. Online a na splátky si totiž viete kúpiť už takmer čokoľvek, okrem elektroniky aj produkty pre vaše auto, ale kľudne i dovolenku.

Ako to celé funguje? Vyberte si to, po čom túžite. Ak e-shop podporuje predaj na splátky, túto informáciu zväčša nájdete pri cene produktu. V našom prípade sme práve v e-shope NAY pri cene 249,90 € hodiniek Garmin Venu SQ Music klikli na položku Splátky Quatro, kde sa nám ihneď zobrazila splátková kalkulačka Quatro.

Na výber máte viacero možností splatenia vami vybraného produktu, tzv. Šikovnú splátku. Ak chcete produkt splatiť čo najskôr, odporúčame voľbu Rýchlo splatiť, kde máte splátky len 10 mesiacov. Ak chcete čo najnižšiu splátku, odporúčame vám voľbu Nízka splátka, v tomto prípade budete vami vybaný produkt splácať 3 roky, t.j. 36 mesiacov. Ak by ste sa rozhodli pre túto možnosť a hodinky Garmin Venu SQ Music, mesačne by ste platili len 9,20 €.

V oboch prípadoch je počítané s tým, že vaša akontácia bude 0 €, čiže žiadna.

Na výber máte aj vlastné splátky. Tu si môžete zvoliť dobu splácania od 0 po 36 mesiacov podľa vašej chuti a možností, rovnako si môžete zvoliť aj výšku akontácie. Ak by sme sa sa rozhodli trebárs pre akontáciu 10 € a 20 splátok, mesačne by sme platili 14,09 €. Všetko vždy vidíte ihneď, t.j. výšku akontácie, dĺžku splácania, výšku mesačnej splátky a samozrejme aj ročnú úrokovú sadzbu a RPMN (po rozkliknutí detailu splátok).

V redakcii sme si online nákup na splátky cez Quatro chceli tiež vyskúšať. Pri hodinkách Garmin Venu SQ Music sme si zvolili najrýchlejšiu možnosť splatenia, t.j voľbu Rýchlo splatiť z dvoch preddefinovaných možností. V tomto prípade za hodinky Garmin Venu SQ Music v hodnote 249,90 € zaplatí náš Roman akontáciu vo výške 0 €, čiže žiadnu. Hodinky však budeme splácať 10 mesiacov so splátkou 28,84 €. Celkovo tak za hodinky zaplatíme 288,40 €.

Ak si vyberiete nákup na splátky, navolíte si pre vás najvhodnejšie splátky (akontáciu, dĺžku splácania a mesačnú splátku), môžete pokračovať v nákupe, podobne akoby ste produkt kupovali bežne online. Vyberiete si spôsob dopravy a keďže ste si vybrali nákup na splátky v časti platba sa vám objaví položka Quatro splátky.

V našom prípade sme si vybrali aj službu Doprava domov, ktorú máme pri našej objednávke zadarmo. Po záväznom odoslaní objednávky sme boli presmerovaní do online žiadosti nákupu na splátky cez Quatro.

Online žiadosť nákupu na splátky cez Quatro obsahuje 5 jednoduchých krokov vrátane vašej identifikácie či dokumentov k poskytnutému úveru na nákup tovaru. Stránka je prehľadná, medzi jednotlivými krokmi viete prechádzať aj spätne, ak chcete niečo dodatočne doplniť pred finálnym odoslaním na schválenie. Máme však pre vás dobrú správu.

Totiž, ak ste novým klientom Quatro, je potrebné sa identifikovať zrealizovaním 0,01 € platby z účtu vedeného na vaše meno a priložením 2 dokladov totožnosti. Ak ste však klientom VÚB banky alebo ste v minulosti nakupovali cez Quatro, môžete sa identifikovať ihneď cez VÚB Internet banking alebo VÚB Mobil banking. Keďže využívame služby VÚB súkromne aj firemne, Romanova identifikácia bola otázkou pár sekúnd. Skvelé.

Výhodou takejto identifikácie je okrem rýchlosti aj to, že vaše osobné údaje budú v žiadosti o online nákup na splátky pre Quatro predvyplnené. Potom už len doplníte potrebné údaje o príjme, priložíte potrebné dokumenty, na ktoré ste vyzvaní a online žiadosť po potvrdení SMS kódom odošlete na posúdenie.

Je však dobré vedieť, že v prípade schválenia nákupu na splátky cez Quatro, podpísanú žiadosť, zmluvnú dokumentáciu a splátkový kalendár si kedykoľvek nájdete práve v Nonstop bankingu od VÚB – máte ich tak vždy po ruke počas celej doby splácania.

Ak všetko prebehne korektne a spĺňate podmienky na online nákup na splátky prostredníctvom Quatro, na váš e-mail príde pozitívna správa o kladnom posúdení vašej online žiadosti. Ihneď po schválení online žiadosti môžete SMS kódom podpísať zmluvu o nákupe tovaru na splátky a tešiť sa na tovar. V našom prípade sme všetko zvládli v priebehu minút, kuriér nám následne hodinky Garmin Venu SQ Music doručil do redakcie.

Ak vás zaujímajú podrobnosti o online nákupe na splátky cez Quatro, kedy vybavíte všetko bez papierov, online a šetrne k životnému prostrediu, odporúčame vám navštívíť web stránku Quatro.

To sa určite oplatí, pretože práve v spolupráci s partnerom Quatro sme sa rozhodli, že úplne nové a nerozbalené hodinky Garmin Venu SQ Music v čiernom prevedení, ktoré sme si skúšobne zakúpili cez online splátky Quatro, môžete vyhrať. Stačí ak nám do 21. októbra 2021 správne odpoviete na dve jednoduché otázky. Správne odpovede nájdete aj na stránke Quatro. Idete do toho?

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Pozrite si

Poznáme výhercu hodiniek Garmin Venu SQ Music, kúpených online cez Quatro

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.