Reklama

Vyhrajte až traja rodinný balíček a darček navyše od ESET

Zdroj | pixabay.com/StartupStockPhotos
TECHBOX
Zdroj | pixabay.com/StartupStockPhotos
Zdroj | pixabay.com/StartupStockPhotos

Doba sa nám mení rýchlo a dnešné deti pristupujú k internetu oveľa skôr, ako tomu bolo dávnejšie. V podstate na tom nie je nič zlé. Internet totiž vie poskytnúť mnoho zaujímavého obsahu, ale aj cenné rady, ktoré pomôžu rodičom odpovedať deťom na rôzne otázky.

Zdroj | ESET

Treba však dbať na to, že internet môže byť aj miestom, ktoré pre vaše deti predstavuje rôzne hrozby. Viete, ako zabezpečiť telefón tak, aby dieťa pristupovalo len k tým informáciám, ktoré sú pre neho vhodné? Ako ustriehnuť to, čo dieťa zdieľa na internete? Ako ustrážiť čas, ktorý dieťa trávi s tabletom, či smartfónom?

Zdroj | ESET

Sú to pomerne zložité a komplexné otázky a pravdou ostáva, že stále im pomerne málo rodičov venuje dostatočnú pozornosť. ESET sa preto rozhodol pomôcť nielen prostredníctvom svojich produktov, ktoré vám určite uľahčia ochranu aj vašich detí v priestore internetu, ale tiež edukačne. Nič nie je totiž lepšie, ako keď rodič sám vie dieťa smerovať a poskytnúť mu rady tak, aby samo pochopilo, čo je nebezpečenstvom a čo nie.

Pozrite si

Richard Marko | ESET – slovenský ESET chráni celý svet

Zakazovanie totiž k ničomu nevedie a deti si aj napriek nemu nájdu spôsob, ako sa k obsahu, ktorý ste im zakázali dostať. Prízvukovať by ste mali aj to, že online svet nie je realitou a je potrebné odlišovať informácie, ako aj osoby s ktorými sa stretávajú online. Je teda dôležité s deťmi komunikovať a vysvetliť im všetky hrozby a aktívne ich viesť počas toho, ako budú spoznávať svet online.

Zdroj | Roku

Kde však môže rodič čerpať informácie, ktoré mu naozaj reálne pomôžu v tom, ako postupovať, ako komunikovať rôzne otázky spojené s moderným svetom internetu tak, aby to pochopili aj jeho deti a vedeli sa podľa nich správať? Odpoveď je jednoduchá.

Aj preto vznikol projekt bezpecnenanete.sk, ktorého úlohou je vzdelávanie detí, ale aj rodičov v tom, aké moderné hrozby prináša online priestor. ESET si pritom dal tú námahu, aby sa v tomto prípade nejednalo len o prázdne reči o tom, ako nebezpečný môže byť internet, ale aby ste mali k dispozícii aj praktické rady, ktoré môže využiť každý používateľ internetu.

Vďaka niekoľkým praktickým radám a tipom sa tak môžete naučiť rýchlo spoznať digitálne hrozby a vedieť, ako sa proti nim ochrániť. Cieľom je postupne vybudovať bezpečnejšie online prostredie pre všetkých používateľov internetu.

Ochrániť nielen vaše deti v online priestore, ale aj vaše zariadenia pomôžu produkty ESET, pričom jedným z bezpečnostných riešení je práve ESET Family Security Pack. V jednom balíku tak získate ochranu rovno pre štvoricu vašich zariadení.

Zdroj | ESET

Vďaka tejto licencii môžete nainštalovať akúkoľvek kombináciu produktov ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus, ESET Cyber Security/Pro, ESET Mobile Security pre Android, ESET Parental Control pre Android, ESET Smart TV Security a to pre počítače s operačným systémom Windows, macOS, Linux, alebo smartfóny s operačným systémom Android.

Navyše, ak si teraz zakúpite tento výhodný balík, získate ako bonus e-knihu Spojení navždy. Práve táto kniha pojednáva o tom, ako by sme mali využívať technológie správne a v dnešnej digitálnej dobe nestratili svoje deti. Upozorňuje na zlozvyky, ktoré brzdia rozvoj detí a oberajú ich o dôležité momenty zdravého dospievania. Autorkou knihy je Zuzana Gránska, zakladateľka portálu EduWorld.

Vy však vďaka spoločnosti ESET a súťaži na našom portáli TECHBOX.sk môžete získať nielen jeden z trojice balíkov ESET Family Security Pack, ale aj výtlačok knihy Spojení navždy. Stačí sa do našej súťaže zapojiť odpovedaním na otázky. Súťaž o trojicu balíkov ESET Family Security Pack vrátane bonusu v podobe knihy Spojení navždy trvá od 9. marca 2020 až do 22. marca 2020. Troch výhercov oznámime už 26. marca 2020.

SÚŤAŽ UKONČENÁ

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.