Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VYHRAJTE 4x rodinný bezpečnostný balík ESET s knihou Spojení navždy

VYHRAJTE 4x rodinný bezpečnostný balík ESET s knihou Spojení navždy
Zdroj | ESET
TECHBOX
VYHRAJTE 4x rodinný bezpečnostný balík ESET s knihou Spojení navždy
Zdroj | ESET
Zdroj | ESET

Chrániť v dnešnom svete online už netreba len technologické gadgety pripojené na internet, skvelé je, ak budú v bezpečí aj vaši najbližší a budú využívať technológie správne. Vyhrajte bezpečnostný balík, ktorý ochráni zariadenia vo vašej rodine, navyše aj s knihou Spojení navždy – Ako nestratiť deti v digitálnej dobe. Šancu máte až štvornásobnú.

ESET vie, ako ochrániť vaše zariadenia v domácnosti. Či už používate PC, Mac, Linux alebo zariadenia s operačným systémom Android, ESET Family Security Pack dokáže ochrániť všetky vaše zariadenia pripojené online. Tie sú pritom chránené najmodernejšou technológiou, úspešná slovenská spoločnosť totiž pri tvorbe bezpečnostného softvéru využíva najmodernejšie nástroje vo svojich 13 centrách výskumu a vývoja, nechýba pritom ani umelá inteligencia, strojové učenie či cloudový reputačný systém.

Zdroj | bruce mars

V jednom balíku ESET Family Security Pack tak získate ochranu rovno pre štvoricu vašich zariadení a to až na 18 mesiacov. Kľudne medzi nimi môže byť aj váš televízor, ktorý beží na operačnom systéme Android. Inštalácia softvéru je mimoriadne jednoduchá, stačí si len vybrať správnu verziu ESET produktu pre vaše zariadenia. Potešia vás aj možnosti, čo všetko ESET dokáže, jednoducho vás dokonale ochráni pred online hrozbami vrátane phisingu či nevhodného obsahu pre deti.

Teraz však dostanete k balíku ESET Family Security Pack aj e-knihu Spojení navždy. V našej súťaži dokonca štyria z vás vyhrajú s balíkom ESET Family Security Pack knihu Spojení navždy v podobne fyzického výtlačku. A verte nám, túto knihu sa oplatí prečítať. Poradí vám, ako zabezpečiť telefón tak, aby vaše dieťa pristupovalo len k tým informáciám, ktoré sú pre neho vhodné. Dozviete sa tiež, ako ustriehnuť to, čo dieťa zdieľa na internete, ale aj ako ustrážiť čas, ktorý dieťa trávi s tabletom, či smartfónom.

Zdroj | ESET

Nič nie je totiž lepšie, ako keď rodič sám vie dieťa smerovať a poskytnúť mu rady tak, aby samo pochopilo, čo je nebezpečenstvom a čo nie. Je skutočne veľmi dôležité s deťmi komunikovať a vysvetliť im všetky hrozby a aktívne ich viesť počas toho, ako budú spoznávať svet online. Technológie majú potenciál robiť náš život lepším, len ich treba využívať správne.

Pozrite si

Viete ako doma správne používať technológie?

Kniha Spojení navždy upozorňuje na zlozvyky, ktoré brzdia rozvoj detí a oberajú ich o dôležité momenty zdravého dospievania. Autorkou knihy je Zuzana Gránska, zakladateľka portálu EduWorld. Pre správne rady o bezpečnosti na internete môžete zájsť aj na web stránku projektu bezpecnenanete.sk, ktorého úlohou je vzdelávanie detí, ale aj rodičov v tom, aké moderné hrozby prináša online priestor. Na stránke nájdete množstvo zaujímavého obsahu aj praktické rady, ktoré môžete využiť kedykoľvek počas dospievania vášho dieťaťa.

Zdroj | ESET

Ak chcete získať jeden zo štvorice balíkov ESET Family Security Pack, ale aj fyzický výtlačok knihy Spojení navždy, zapojte sa do našej súťaže.

Pozrite si

Poznáme výhercov rodinného bezpečnostného balíka ESET s knihou Spojení navždy