Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

VYHRAJ slúchadlá Creative SXFI Air, ktoré sa ti dokonale prispôsobia

VYHRAJ slúchadlá Creative SXFI Air, ktoré sa ti dokonale prispôsobia
Zdroj | Creative
TECHBOX
VYHRAJ slúchadlá Creative SXFI Air, ktoré sa ti dokonale prispôsobia
Zdroj | Creative
Zdroj | Creative

Nie je potrebné byť audiofilom na to, aby si si vedel užiť kvalitnú reprodukciu zvuku zo svojich slúchadiel. Práve také sú nové slúchadlá Creative SXFI AIR, ktoré sa dokonale prispôsobia tvojim ušiam.

Ak sa povie, že slúchadlá sa ti dokonale prispôsobia, väčšinou sa tým myslí, že ich náušníky sú tvorené z pamäťovej peny, ktorá sa tvaruje podľa toho, aký tvar majú tvoje uši. Creative však v tomto smere ide ešte ďalej. V slúchadlách Creative SXFI AIR sa totiž neprispôsobuje len samotná pena, ale priamo zvuk, ktorý počúvaš.

Každý človek totiž počuje úplne inak a práve preto sa v spoločnosti Creative rozhodli vytvoriť slúchadlá, ktoré ešte lepšie umožnia počuť nahrávky, filmy, alebo dokonca počítačové hry presne tak, ako ich vytvoril autor, prípadne, ako boli nahrané v štúdiu.

K dokonalému prispôsobeniu totiž slúchadlá využívajú technológiu Super X-Fi, ktorá je postavená na tom, že zvuk vnímame nielen ušami, ale v podstate celou hlavou. V podstate by sme na základe tohto tvrdenia mohli povedať, že ho vieme vnímať priestorovo aj napriek tomu, že do uší nám prúdi len prostredníctvom dvojice ušníc.

Zdroj | Creative

Vývojári slúchadiel sa teda zamerali ešte na jeden podstatný detail a tým je to, že každý z nás má unikátny tvar ucha, čo výrazne ovplyvňuje to, ako zvuk vnímame. Práve preto sa pri nastavení slúchadiel Creative SXFI AIR používa mobilná aplikácia, prostredníctvom ktorej oskenujete tvar vášho ucha. Prostredníctvom strojového učenia tak aplikácia následne vytvorí unikátny profil priamo pre vás. Ten nahráte do slúchadiel a môžete si užívať personalizovaný zvuk.

Je teda jedno, či budete počúvať obľúbenú skladbu, alebo práve hrať nejakú hru, či sledovať napínavý film. Slúchadlá vám ponúknu vernú reprodukciu a pocit priestorového zvuku. Ich hlavnou výhodou je teda okrem personalizovaného hudobného zážitku aj univerzálnosť použitia.

Ak si teda aj ty chceš užiť zvuk, ktorý ťa dostane, neváhaj sa zapojiť do našej súťaže. Stačí totiž ak správne odpovieš na dvojicu otázok a úplne nové slúchadlá Creative SXFI AIR môžu byť práve tvoje. Správne odpovede pritom hľadaj priamo na stránkach spoločnosti Creative, alebo v našom článku k predstaveniu týchto slúchadiel.

Súťaž ukončená.

Pozrite si

Poznáme výhercu slúchadiel Creative SXFI Air

Zdroj