Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vyhraj exkluzívne LEGO podpísané priamo jeho slovenským tvorcom!

Vyhraj exkluzívne LEGO podpísané priamo jeho slovenským tvorcom!
TECHBOX
Vyhraj exkluzívne LEGO podpísané priamo jeho slovenským tvorcom!

Slovenský fanúšikovský dizajnér Tomáš Letenay si splnil sen a vďaka programu LEGO Ideas uviedol do sveta vlastnú stavebnicu s dizajnom ikonickej gitary Fender Stratocaster. Dva kúsky tejto stavebnice sme si od neho nechali podpísať a práve teraz o nich hráme priamo na našom Instagrame!

Ak pravidelne sledujete našu reláciu TECHTALKS, určite vám neuniklo, že do našej redakcie nedávno prijal pozvanie Tomáš Letenay, slovenský autor najnovšej stavebnice LEGO® Ideas Fender® Stratocaster™. Tomáš nám v rozhovore prezradil, ako sa dostal k stavebnici LEGO, prečo z kociek navrhol práve ikonickú gitaru Fender a čím zaujal natoľko, že dnes si túto stavebnicu môžete kúpiť aj vy.

Tomášov výtvor nás v redakcii naozaj nadchol a tak sme sa rozhodli podeliť sa oň aj s vami, nielen prostredníctvom rozhovoru, ale aj naživo. Dve balenia stavebnice LEGO® Ideas Fender® Stratocaster™ sme si nechali od Tomáša podpísať, aby sme vám ich mohli odovzdať prostredníctvom exkluzívnej súťaže!

Ak si chcete doma poskladať ikonickú gitaru Fender Stratocaster z 1 079 dielikov stavebnice LEGO doma aj vy, navyše aj s originálnym podpisom jej autora, určite neváhajte kliknúť na príspevok nižšie. Hráme priamo na našom Instagramovom účte TECHBOX.sk len do 10. decembra 2021 do 24.00 hod.!