Vyhraj exkluzívne LEGO podpísané priamo jeho slovenským tvorcom!

Slovenský fanúšikovský dizajnér Tomáš Letenay si splnil sen a vďaka programu LEGO Ideas uviedol do sveta vlastnú stavebnicu s dizajnom ikonickej gitary Fender Stratocaster. Dva kúsky tejto stavebnice sme si od neho nechali podpísať a práve teraz o nich hráme priamo na našom Instagrame!

Ak pravidelne sledujete našu reláciu TECHTALKS, určite vám neuniklo, že do našej redakcie nedávno prijal pozvanie Tomáš Letenay, slovenský autor najnovšej stavebnice LEGO® Ideas Fender® Stratocaster™. Tomáš nám v rozhovore prezradil, ako sa dostal k stavebnici LEGO, prečo z kociek navrhol práve ikonickú gitaru Fender a čím zaujal natoľko, že dnes si túto stavebnicu môžete kúpiť aj vy.

Tomášov výtvor nás v redakcii naozaj nadchol a tak sme sa rozhodli podeliť sa oň aj s vami, nielen prostredníctvom rozhovoru, ale aj naživo. Dve balenia stavebnice LEGO® Ideas Fender® Stratocaster™ sme si nechali od Tomáša podpísať, aby sme vám ich mohli odovzdať prostredníctvom exkluzívnej súťaže!

Ak si chcete doma poskladať ikonickú gitaru Fender Stratocaster z 1 079 dielikov stavebnice LEGO doma aj vy, navyše aj s originálnym podpisom jej autora, určite neváhajte kliknúť na príspevok nižšie. Hráme priamo na našom Instagramovom účte TECHBOX.sk len do 10. decembra 2021 do 24.00 hod.!

Komentáre k článku