Vyhraj 5x športové bezdrôtové slúchadlá Philips TAA6606!

Chceš svoj najbližší tréning absolvovať v spoločnosti tvojich obľúbených piesní či podcastov? V tom prípade nepremeškaj šancu vyhrať špičkové slúchadlá Philips TAA6606 stvorené aj pre tých najnáročnejších športovcov! Spoznaj ich funkcie, odolnosť a unikátny systém Bone Conduction, odpovedz správne na súťažné otázky a jeden z piatich kusov môže byť tvoj!

Mnohí sme si už za posledné roky zvykli, že športovať či cvičiť môžeme vďaka bezdrôtovým slúchadlám pohodlne aj s obľúbenou hudbou či podcastom v ušiach. Philips posúva toto obľúbené spojenie pomocou Philips TAA6606 a ich inovatívnemu akustickému systému Bone Conduction na úplne novú úroveň.

Na rozdiel od bežných slúchadiel, ktoré si vložíte do uší alebo položíte na uši, dokážu Philips TAA6606 vďaka systému Bone Conduction prenášať prehrávaný zvuk cez lícne kosti priamo do vášho vnútorného ucha. Uši tak budete mať neustále odkryté, vďaka čomu budete mať dokonalý prehľad o tom, čo sa deje vo vašom okolí.

Vďaka tomuto spôsobu prenosu zvuku tak môžete byť plne v strehu a teda v bezpečí aj v prípade, že trénujete v lese, rušnom meste alebo ako cyklista priamo na vozovke. Rovnako ale technológiu Bone Conduction ocenia napr. aj mamičky, ktoré chcú dohliadnuť na svoje dieťa a popri tom si vypočuť svoj obľúbený podcast či tínedžeri, ktorí si môžu naplno vychutnať každý moment filmu, seriálu alebo hry aj bez nechceného ignorovania svojich rodičov.

Pozrite siPeter Horvát – Ak raz vyskúšate Ambilight, neexistuje cesta späť | TECHTALKS

Vďaka pohodlnému položeniu na ušiach a ľahkej konštrukcii s hmotnosťou iba 35 gramov veľmi rýchlo zabudnete, že ste si vôbec nejaké slúchadlá nasadili. Počas celých 9 hodín, ktoré vydržia na jedno nabitie, tak nepocítite žiadnu únavu, ani bolesť uší.

Philips TAA6606 sú takpovediac slúchadlami od športovcov, pre športovcov. Vyvinuté boli totiž v spolupráci s vrcholovými športovcami z holandského tímu Jumbo Visma, vďaka čomu sú ideálne aj pre tých najnáročnejších, ktorí sú ochotní prekonávať svoje osobné rekordy aj v tme a nepriaznivom počasí. Pod záštitou certifikácie IP67 sa tak nezľaknú prachu, potu, dažďa a ani sprchy.

Na nočné tréningy sú Philips TAA6606 pripravené vďaka aktívnemu svetlu, ktoré sa postará o vašu viditeľnosť pre okolie z každej strany. Zapnúť či prepnúť aktívne svetlo z režimu neustáleho svietenia do režimu blikania, môžete pomocou tlačidla na boku alebo mobilnej aplikácie, v ktorej si môžete upraviť aj zvukový prejav slúchadiel podľa vášho gusta.

Chcete si užívať bezpečné športovanie a počúvanie hudby či podcastov v spoločnosti slúchadiel Philips TAA6606 aj vy? Stačí, ak správne odpoviete na 2 súťažné otázky a už o dva týždne sa možno budete môcť tešiť z jedného z piatich kusov (!) týchto slúchadiel, ktoré sú pre vás pripravené v našej redakcii! Áno, šanca na výhru je veľká. Držíme palce, hráme do 7.12.2021 do 24.00 hod.

SÚŤAŽ UKONČENÁ.

Pozrite siPoznáme výhercov 5 športových bezdrôtových slúchadiel Philips TAA6606

ZdrojPhilips

Komentáre k článku