Reklama

Videli sme nové smart hodinky Huawei Watch GT 4 naživo, aké sú?

Michal Sobek

Spoločnosť Huawei len pred pár dňami predstavila novú generáciu veľmi úspešného radu smart hodiniek s označením GT. My sme sa mohli tohto predstavenia aj zúčastniť a hodinky vyzerajú skutočne skvelo.

Oficiálne predstavenie prebehlo v španielskej Barcelone, kde sme si mohli tieto smart hodinky aj naživo pozrieť. Už na prvý pohľad treba povedať, že sa tu Huawei sústredil skutočne na prémiový dizajn.

Pozrite si

Huawei predstavil sériu hodiniek Watch GT 4. Stavil opäť na elegantný dizajn

Obsah pokračuje pod reklamou

Smart hodinky Huawei Watch GT 4 už tradične prichádzajú v dvoch veľkostiach, a to 41 mm a 46 mm. Väčšia verzia, určená najmä pre pánov, vsádza na osemhranný tvar, menšia ženská verzia ponúka zase elegantný dizajn hodný módneho doplnku.

Dokopy má Huawei v tejto sérii až 7 rôznych prevedení. Okrem veľkosti sa líšia aj farbou tela z nerezovej ocele a aj rôznymi remienkami, od silikónového, cez oceľový až po kožené varianty. Všetkým podrobnostiam sme venovali samostatný článok.

Smart hodinky Huawei Watch GT 4 už v našej redakcii naplno testujeme, takže v priebehu nasledujúcich týždňov sa môžete tešiť na podrobnú recenziu. Prikladáme ešte tabuľku so všetkými verziami a slovenskými cenami.

VeľkosťFarba/materiálCena
Huawei Watch GT 4 46 mmČierna249 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmHnedá koža239 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmNehrdzavejúca oceľ349 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmZelená269 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmBiela Koža249 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmZlatá299 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmNehrdzavejúca oceľ399 eur

Okrem Watch GT 4 si pre nás Huawei pripravil ešte jednu chuťovku v podobe špeciálnej edície Watch Ultimate s prívlastkom Gold Edition. Ide skutočne o luxusný doplnok, veď telo je z pravého 18-karátového zlata. Luxusná je aj cenovka – 2 999 eur.

Od zástupcov Huawei ale máme potvrdené, že tieto hodinky oficiálne na slovenský trh neprídu. Klasické Huawei Watch Ultimate sme v našej redakcii taktiež otestovali.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.