Reklama

Huawei predstavil sériu hodiniek Watch GT 4. Stavil opäť na elegantný dizajn

Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Spoločnosť Huawei má skutočne bohaté skúsenosti so segmentom smart hodiniek. Jej pozíciu posilnil najmä rad GT, ktorý poskytuje bohaté funkcie a vysokú výdrž. Výnimkou nie je ani štvrtá generácia, pričom Huawei sa snaží zaujať krásnym dizajnom mužov aj ženy.

Smart hodinky Huawei Watch GT 4 už tradične prichádzajú v dvoch veľkostiach, a to 41 mm a 46 mm. Od veľkosti sa odvíja aj samotný dizajn hodiniek. Zatiaľ čo väčšia verzia vsádza na osemhranný prvok, menšia verzia pre ženy ponúka zase elegantný dizajn hodný módneho doplnku.

Zdroj | Huawei
Obsah pokračuje pod reklamou

Dokopy má Huawei v tejto sérii až 7 rôznych prevedení. Okrem veľkosti sa líšia aj farbou tela z nerezovej ocele a aj rôznymi remienkami, od silikónového, cez oceľový až po kožené varianty. Vyberie si skutočne každý, navyše je k dispozícii až 25 000 ciferníkov.

Nová séria prichádza s vynoveným senzorom tepu srdca TruSeen 5.5+, ktorý zahŕňa viackanálový algoritmus na zlepšenie signálu, založený na metóde hĺbkového učenia, čo by malo viesť k až o 30 % presnejším dátam. Nechýba ani monitorovanie menštruačného cyklu 3.0 a metriky ako okysličenie krvi, teplota pokožky, meranie stresu a spánku TruSleep 3.0.

Zdroj | Huawei

Huawei Watch GT 4 sú prvé smart hodinky od Huawei, ktoré podporujú aplikáciu Stay Fit, platformu na sledovanie príjmu kalórií. Na svoje si prídu aj športovo založení ľudia, hodinky vedia merať vyše 100 športových aktivít spolu so zabudovaným dvojpásmovým päťsystémovým GNSS modulom na presné zaznamenanie trasy.

Hodinky majú v tele zabudovaný mikrofón aj reproduktor, takže hovory môžete vybaviť priamo zo zápästia. Nechýba podpora pre odpovedanie na notifikácie pomocou predpripravených správ a sú tu aj aplikácie na doinštalovanie. Bohužiaľ, hodinky od Huawei sa stále nenaučili bezkontaktne platiť.

Huawei Watch GT 4 sú kompatibilné s operačnými systémami iOS aj Android. Huawei síce nepovedal presné kapacity batérií, ale podľa jeho slov na môžeme spoľahnúť na nejaké dva týždne výdrže. V prípade menšieho modelu to bude zrejme o niečo menej.

Predobjednávky na hodinky Huawei Watch GT 4 budú prebiehať od 14. do 24. septembra, pričom k nim dostanete darček v podobe slúchadiel Huawei FreeBuds SE 2 v hodnote 49 eur ako darček. Do predaja vstúpia 25. septembra a budú taktiež k dispozícii aj u všetkých operátorov. Všetky verzie spolu s cenami si môžete pozrieť v tabuľke nižšie.

VeľkosťFarba/materiálCena
Huawei Watch GT 4 46 mmČierna249 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmHnedá koža239 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmNehrdzavejúca oceľ349 eur
Huawei Watch GT 4 46 mmZelená269 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmBiela Koža249 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmZlatá299 eur
Huawei Watch GT 4 41 mmNehrdzavejúca oceľ399 eur
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.