Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vianoce podľa O2 - dve zariadenia za cenu jedného

Vianoce podľa O2 - dve zariadenia za cenu jedného
Zdroj | O2
Števo Porubský
Vianoce podľa O2 - dve zariadenia za cenu jedného
Zdroj | O2
Zdroj | O2

Operátor O2 konečne zverejnil svoju vianočnú akciovú ponuku. Jej základom je ponuka dvoch zariadení za cenu jedného, čosi ako dvojičky v Telekome. V prípade O2 je ale ponuka o čosi širšia. Rovnako ale obsahuje nielen dvojičky v podobe smartfónov, ale k jednému smartfónu môžete mať napríklad hodinky či dokonca robotický vysávač.

Zdroj | Samsung

Kým 4ka, Orange či Telekom predstavili svoje ponuky ešte minulý mesiac, O2 tak spravil až dnes. Ponuka ale bude platná až od 15. novembra 2021 a je mierená na podporu predaja 5G zariadení. K vybraným 5G smartfónom (a jednému tabletu) totiž získate zadarmo niektoré ďalšie zariadenie zadarmo.

Bonusová ponuka je pritom určená pre všetkých (nových aj prolongujúcich) zákazníkov O2 Smart Paušálov a O2 Dát. Ponuka je platná do 31. decembra tohto roka, alebo do vypredania zásob.

„Vianoce v O2 prichádzajú tento rok na dvakrát. Na oslavu 5G sme v septembri priniesli vo vybraných O2 SMART Paušáloch dvojnásobný objem dát  bezplatne až do konca januára budúceho roka,“ hovorí Milan Morávek, riaditeľ komerčného úseku O2. 

Zdroj | Motorola

Možné kombinácie zariadení:

Motorola edge 20 lite + Motorola Moto G50 5G

realme GT Master Edition 5G + realme Watch 5

Samsung Galaxy tab S7 FE 5G + Samsung Galaxy A32 5G

TCL 20R 5G + TVL MoveTime Family Watch 40

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE + Poco M3 Pro 5G

Xiaomi Mi 11 Lite 5G + Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Zdroj | O2

Dvojnásobný je stále aj objem dát

Podľa O2 Vianoce odštartovalo tento rok už v septembri. Vtedy totiž zákazníci vybraných O2 SMART Paušálov (Modrý, Strieborný, Zlatý) mohli každý mesiac zdvojnásobiť objem dát v rámci svojej tarify bezplatne. Akcia platí aj naďalej, do konca januára budúceho roka, teda do 31.1.2022.

Novinkou je, že už vieme ceny príplatkov za tieto dvojnásobky od februára budúceho roka. Ak ste zákazníkom Modrého O2 SMART Paušálu tak namiesto 1 GB budete môcť využívať 2 GB s doplatkom 1 €. Ak využívate Strieborný tarif, budete mať celkovo k dispozícii 6 GB s doplatkom 2 € a ako zákazníci Zlatého paušálu môžete mať 20 GB s doplatkom 3 €. 

Zdroj | TCL