Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Orange Vianoce = pre každého niečo? Ako a čo získate?

Orange Vianoce = pre každého niečo? Ako a čo získate?
Zdroj | Orange
Roman Calík
Orange Vianoce = pre každého niečo? Ako a čo získate?
Zdroj | Orange
Zdroj | Orange

Dnes Orange ukázal, čo ponúkne svojim zákazníkom počas Vianoc. Nečakajte bombastické zľavy na vybrané služby či zariadenia. Orange výhody rozložil, chce aby ich pocítil takmer každý. Čo si z vianočnej akcie odnesiete vy?

Orange predstavil svoju vianočnú ponuku, ktorej nosnou časťou sú služby Love. Operátor poukázal na už existujúce výhody konvergentných služieb, pridáva k nim ďalšie. Totiž aj prieskumy, ktoré si operátor pravidelne necháva spracovať nezávislými agentúrami ukazujú, že zákazníci chcú mobil, pevný internet aj televíziu od jedného operátora. Posledný prieskum dokonca ukázal, že takto rozmýšľa až 65 % opýtaných.

Pre Orange to je dobrá správa, totiž dnes už vie operátor, okrem mobilnej siete, poskytnúť služby pevnej siete pre viac ako 97% slovenských domácností. Môžete tak mať všetko v jednom. V prípade Orangeu je tak dobré uvažovať o balíku služieb Love. Martin Hromkovič, riaditeľ úseku marketingu pre rezidenčných zákazníkov a značky spoločnosti Orange Slovensko uviedol počas predstavenia vianočnej ponuky: „Nechceme prevratné novinky, ale chceme byť konzistentní a naplniť očakávania všetkých zákazníkov.“ Love tak bude nosnou ponukou Vianoc.

Je pravdou, že v prípade Love už dnes získate extra zľavy z mesačného poplatku resp. zo zariadení, extra dáta, výhodnejší internet, ale aj také chuťovky ako 31-dňový TV archív, 2 tématické TV balíčky či televíziu na cesty, čiže možnosť sledovania televízie aj vo vašom smartfóne či tablete.

V rámci aktuálnej vianočnej ponuky však viete získať pevný internet bez inštalačných alebo aktivačných poplatkov, vďaka čomu ušetríe od 9,90 do 19,90 eur. Zároveň získate ďalšiu zľavu 21 eur (1 euro mesačne po dobu 21 mesiacov) pre program Home Basic či 73,50 eur (3,50 eura mesačne počas 21 mesiacov) pre program Home Optimal.

Nezabudlo sa však ani na dvojičky. K hlasovému paušálu Go s telefónom totiž môžete získať druhý bez viazanosti za 1 euro. Túto akciu Orange ponúkne so značkou Samsung a Xiaomi, teda najsilnejšími hráčmi na trhu. K Samsungu Galaxy S20 FE s Go paušálom môžete získať Samsung Galaxy A12 32GB black za už spomínané 1 euro bez viazanosti. Rovnako tak viete získať Xiaomi Redmi 9A k smartfónu Xiaomi 11 Lite 5G NE s Go paušálom.

Zaujímavou vianočnou ponukou je aj už známa výhoda v rámci akcie #dnesdatujem, ktorú poznajú majitelia paušálov Go Yoxo. Totiž ak sa rozhodnete pre nové zariadenie od Orangeu, tak na 24 mesiacov (v prípade Go 30, Go 40, Go 65, Data 30) alebo na 6 mesiacov (v prípade Go 15, Go 20, Go Data 15, Go Data 20) získate neobmedzené dáta na ľubovoľný deň. Takýchto dní môžete mať počas mesiaca 8, stačí si ich vybrať cez web www.orange.sk v Zákazníckej zóne alebo cez aplikáciu Orangeu. Takéto dáta sú platné v deň keď si ich aktivujete do 24:00 hod.

Pozrite si

Orange Go Yoxo – lepší paušál pre mladých neexistuje

Ak využívate službu Navzájom zadarmo, budete mať vrámci Vianoc dvojnásobok dát na 3 mesiace. Dokonca, ak si spojíte svoj paušál s inou službou v balíku Love, získate dvojnásobok dát až na 24 mesiacov. Ak už máte neobmedzené dáta, výhodu môžete pocítiť tiež. Zvýši sa vám dátová hranica, po ktorej dátujete pomalšie (FUP) z 1000 GB na 2 000 GB. Opať si však aj tento benefit musíte aktivovať.

Ďalšou vianočnou ponukou je odmena pre verných aj nových zákazníkov za odporučenie. Ak odporučíte operátora Orange a váš odporúčaný kontakt si zakúpi pevný internet na doma, získate obaja možnosť aktivovať si mobilný Internet so sebou s 5 GB dát mesačne na 12 mesiacov bez mesačného poplatku. Jedná sa o novú SIM kartu.

Ak váš odporúčaný kontakt využije v Orangei hlasový paušál v minimálnej hodnote 10 eur a vy máte v Orangei tiež paušál v minimálnej hodnote 10 eur, môžete obaja získať zľavu k paušálu do výšky 150 eur. Výška mesačnej zľavy závisí od výšky paušálu – pohybuje sa od 2,50 do 7,50 eura mesačne po dobu 20 mesiacov.

Pozrite si

Orange spustil vysokorýchlostnú 5G sieť. S akým smartfónom a kde sa pripojíte?

To však nie je všetko. Zaujímavou novinkou vianočnej ponuky Orangeu je aj preplatenie zmluvnej pokuty. Totiž, ak by ste k Orangeu prešli od konkurencie, Orange vám preplatí zmluvnú pokutu do výšky, ktorá závisí od toho, s akými službami do Orangeu prechádzate. Pri službách pevnej siete pri kombinácii s extra vianočnou zľavou spolu je to do výšky 73,50 eur, no pri hlasových službách mobilnej siete pri kombinácii so zľavou na mesačný poplatok spolu do výšky 150 eur.

Zaujímavé je, že ak by vaša zmluvná pokuta bola menšia, Orange vám zvyšok sumy dá ako zľavu z mesačného poplatku na využívanie svojich služieb. Všetci tak získajú rovnaké „preplatenie“ zmluvnej pokuty, čo je skutočne férový prístup.

Naprázdno nevýjdu ani tí, čo chcú využívať predplatenú kartu Prima. Počas vianočnej kampane získa každý, kto si aktivuje novú Prima kartu, jednoázovo bonusový kredit vo výške prvého dobitia. Oplatí sa tak ísť na maximum 🙂

A čo tí, čo majú resp. budú chcieť Orange TV? Tu sa môžete tešiť na 1 mesiac bezplatného využívania prémiového balíka HBO, čo sa môže napríklad počas decembra a vianočných prázdnin mimoriadne hodiť. Tento bonusový balík obsahuje okrem HBO aj HBO 2 a HBO 3.

Pozrite si

Aký je nový Orange TV Box? Toto je 11 TOP funkcií novinky

Aby toho nebolo málo, Orange spúšťa aj veľkú Vianočnú súťaž. Nebudú to síce autá, ale šanca na výhru bude pomerne vysoká. V hre je 64 smart televízorov Samsung QLED a 64 elektrických kolobežiek Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Do vianočnej súťaže sa pritom bude môcť zapojiť každý, stačí ak si v období od 22. októbra do 16. decembra 2021 aktivujete v Orangei nový paušál, internet, televíziu či balík služieb Love, prípadne si predĺžite aspoň jednu službu, ktorú už v Orangei využívate, alebo si k nej zoberiete nové zariadenie.

Zdroj | Xiaomi

Takže, pravdepodobne sa do súťaže viete zapojiť aj vy. Len nezabudnite poslať v týždni aktivácie SMS správu v tvare HRAM na číslo 650. Každý týždeň sa žrebuje 8 výhercov kolobežiek a 8 výhercov televízorov. 7 je vždy žrebovaných zo zákazníkov na faktúru a 1 výherca bude z tých, ktorí sa rozhodnú pre predplatenú kartu.