Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Užite si TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Košiciach!

Užite si TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Košiciach!
TECHBOX
Užite si TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Košiciach!

Príďte už dnes do Košíc, ukážeme vám špičkový plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Podelíme sa s vami nielen o zážitky z našej cesty do chorvátskeho Umagu, ale ukážeme vám ako sa novinka nabíja, ako jazdí a aké má TECH vychytávky. Už tradične sa môžete tešiť na hodnotné darčeky.

Ak ste nadšencom elektromobility, ako my v redakcii TECHBOX, rozhodne si nenechajte ujsť našu TECHBOX ID.4 GTX Roadshow, na ktorej vám ukážeme elektromobil bez kompromisov s pohonom všetkých štyroch kolies. VW má totiž aktuálne novinku, ktorú sa oplatí zažiť. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre nemôžu zostať bez povšimnutia. Príďte dnes o 16.00 hod. Košíc a okrem toho, že spoznáte ID.4 GTX, môžete vyhrať zaujímavé ceny od nášho partnera VW.

Pýtate sa, prečo sme si vybrali práve VW ID.4 GTX? Zaujal nás vo viacerých smeroch. Alfou a omegou dobrého elektromobilu je dojazd a rýchlosť nabíjania. VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete v pohode zvládnuť až 480 km (WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani na dovolenku. Výhodou je aj superrýchle nabíjanie s výkonom až 125 kW a služba We Charge, kde získate exkluzívne zvýhodnené ceny nabíjania na viac ako 200 000 nabíjacích staniciach po celej Európe, vrátane staníc spoločnosti IONITY.

GTX však značí najmä športový charakter. S týmto elektromobilom máte k dispozícii až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h len za 6,2 sekundy. Z 0 na 60 km/h je to len 3,2 sekúnd. Ste zvedaví na tento unikátny elektromobil? Príďte a ukážeme vám budúcnosť elektromobility už dnes.

Pozrite si

Zažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!

Kde sa dnes vidíme?

Na nabíjacej stanici nabíjacej stanici ZSE Drive HUB – KE OC Galéria, Toryská 5 od 16.00 hod. do 18.00 hod. Tešíme sa na vás, priatelia.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s: