Užite si TECHBOX ID.4 GTX Roadshow už dnes v Košiciach!

Príďte už dnes do Košíc, ukážeme vám špičkový plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Podelíme sa s vami nielen o zážitky z našej cesty do chorvátskeho Umagu, ale ukážeme vám ako sa novinka nabíja, ako jazdí a aké má TECH vychytávky. Už tradične sa môžete tešiť na hodnotné darčeky.

Ak ste nadšencom elektromobility, ako my v redakcii TECHBOX, rozhodne si nenechajte ujsť našu TECHBOX ID.4 GTX Roadshow, na ktorej vám ukážeme elektromobil bez kompromisov s pohonom všetkých štyroch kolies. VW má totiž aktuálne novinku, ktorú sa oplatí zažiť. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre nemôžu zostať bez povšimnutia. Príďte dnes o 16.00 hod. Košíc a okrem toho, že spoznáte ID.4 GTX, môžete vyhrať zaujímavé ceny od nášho partnera VW.

Takto sme na vás čakali v Banskej Bystrici…

Pýtate sa, prečo sme si vybrali práve VW ID.4 GTX? Zaujal nás vo viacerých smeroch. Alfou a omegou dobrého elektromobilu je dojazd a rýchlosť nabíjania. VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete v pohode zvládnuť až 480 km (WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani na dovolenku. Výhodou je aj superrýchle nabíjanie s výkonom až 125 kW a služba We Charge, kde získate exkluzívne zvýhodnené ceny nabíjania na viac ako 200 000 nabíjacích staniciach po celej Európe, vrátane staníc spoločnosti IONITY.

GTX však značí najmä športový charakter. S týmto elektromobilom máte k dispozícii až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z 0 na 100 km/h len za 6,2 sekundy. Z 0 na 60 km/h je to len 3,2 sekúnd. Ste zvedaví na tento unikátny elektromobil? Príďte a ukážeme vám budúcnosť elektromobility už dnes.

Pozrite siZažite TECHBOX ID.4 GTX Roadshow vo vašom meste už budúci týždeň!

Kde sa dnes vidíme?

Na nabíjacej stanici nabíjacej stanici ZSE Drive HUB – KE OC Galéria, Toryská 5 od 16.00 hod. do 18.00 hod. Tešíme sa na vás, priatelia.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s:

Komentáre k článku