Reklama

Tri e-biky na každodenné dochádzanie do práce, ktoré nezaberú veľa miesta

Zdroj | unsplash/Honbike
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Honbike
Zdroj | unsplash/Honbike

E-biky majú stále svoju sezónu v plnom prúde, pričom jazda na nich sa dá realizovať aj v chladnejšom počasí. Niekto by ich chcel využívať aj na každodenné cestovanie do práce, ale vadí mu ich hmotnosť a rozmery.

Preto vám prinášame tri skvelé e-biky, ktoré na pracovisku, resp. v kancelárii, zaberú minimum miesta, pretože ich konštrukcia umožňuje zloženie do kompaktných rozmerov a tie sa už v miestnosti pohodlne stratia.

Zdroj | unsplash/Honbike
Obsah pokračuje pod reklamou

Taktiež ich dojazd je na veľmi slušnej úrovni a k pohodlnosti jazdy slúžia aj poriadne pneumatiky, aby ste necítili povrch pod nimi a aby jazda bola čo najbezpečnejšia. Nedávno sme sa venovali aj tomu, na čo si dať pri kúpe e-biku pozor alebo ako vybrať ten správny e-bike aj z bazáru.

Pozrite si

Na čo si dať pri kúpe e-biku pozor? Najskôr si zodpovedzte niekoľko otázok

ADO A20F XE

Model od výrobcu ADO má hmotnosť 30 kilogramov a unesie záťaž až do 150 kilogramov, pričom odporúčaná výška jazdca je od 165 do 190 cm. Výkon motora je nominálnych 250 W, ale je schopný dosiahnuť až 500 W. Batéria s kapacitou 10,4 Ah vystačí na dojazd zhruba 80 km a maximálna rýchlosť je obmedzená na 25 km/h. Plné nabitie potom potrvá 4 až 6 hodín v závislosti od výstupného prúdu.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

ENGWE C20 Pro

E-bike ENGWE C20 Pro má nižšiu hmotnosť, a to 24,8 kilogramov a aj napriek tomu odvezie záťaž do 150 kilogramov. Je tak ideálny pre jazdca od 155 do 210 cm. Výkon motora je 250 W, maximálna rýchlosť je do 32 km/h. Batéria s kapacitou 15,6 Ah poskytuje dojazd 100 až 120 kilometrov a plné nabitie potrvá zhruba 6 hodín.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

ENGWE Engine Pro

Druhý model od tejto spoločnosti váži 34 kilogramov a rovnako, ako dva predošlé modely, aj tento dokáže odviesť maximálne zaťaženie do 150 kilogramov. Výkon motora je až do 750 W, čo znamená maximálnu rýchlosť na úrovni 45 km/h. Batéria má rovných 16 Ah a ponúka dojazd do 100 kilometrov s dobou nabitia okolo 8 až 10 hodín.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.