Reklama

TOP 5 cenovo dostupných smart náramkov do 60 eur aj pod vianočný stromček

Zdroj | unsplash/Nikita Kostrykin
Michal Sobek
Zdroj | unsplash/Nikita Kostrykin
Zdroj | unsplash/Nikita Kostrykin

Vianoce sú každým dňom bližšie a zháňanie darčekov sa začína stávať každodennou rutinou. Možno poznáte niekoho, koho chcete obdarovať a kto sa stále rozhoduje, či je preňho investícia do smart náramku správnou voľbou.

Rozmyslite si to zaňho a rovno ho nejakým zaujímavým modelom obdarujte. Určite bude z toho nadšený, preto vám dávame do pozornosti 5 smart náramkov, ktoré nestoja veľa, ale svoj účel splnia na výbornú.

Smart náramky sú výborná vec. Nezaberajú veľa priestoru na ruke, sú cenovo dostupnejšie ako smart hodinky, ale zároveň sú aj menej nápadné. Napriek tomu vám o vašom tele toho povedia skutočne veľa, zmerajú tep srdca, okysličenie krvi, ale aj stres a spánok.

Obsah pokračuje pod reklamou

Práve pre spánkovú činnosť sú lepšou alternatívou ku hodinkám, pretože vám náramok bude na ruke menej prekážať. Niektoré modely disponujú aj sledovaním menštruačného cyklu.

Zdroj | unsplash/Onur Binay

Stále sa však dozviete všetko podstatné, smart náramky vedia spoľahlivo zrkadliť notifikácie z pripojeného smartfónu, tie lepšie modely zvládnu na takéto správy aj odpovedať aspoň predpripravenou správou.

Taktiež je na tom skvelo aj výdrž. Pri bežnom nosení by nemal byť problém dosiahnuť aspoň tie dva týždne, samozrejme závisí od toho, ako veľmi ich budete používať a či si pomocou nich budete merať jednu z desiatok športových aktivít.

Pripravili sme si pre vás redakčný výber smart náramkov, za ktoré nezaplatíte viac ako 60 eur a rozhodne stoja za to. Pre viac tipov na darčeky pod stromček sledujte náš vianočný seriál, kde sme, mimochodom, vyberali už aj smart hodinky, ktoré zmerajú EKG, smart hodinky do 200 eur, ale aj také, ktoré stoja takmer až 1 000 eur.

1.

Amazfit Band 7

Tento smart náramok od spoločnosti Amazfit má rozmery 42,33 x 24,36 x 12,2 mm a hmotnosť 28 gramov s certifikáciou 5 ATM. Vpredu je 1,47-palcový AMOLED displej s rozlíšením 368 x 198 pixelov.

S náramkom zmeriate až 120 športových aktivít, ale bez GPS záznamu trasy. Batéria má kapacitu 232 mAh, čo by malo stačiť na zhruba 18 dní bežného používania. Zaujímavosťou je vstavaná hlasová asistentka Alexa.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

2.

Honor Band 7

Model od Honoru disponuje rozmermi 43 x 25,4 x 10,99 mm, hmotnosťou 29 gramov a certifikáciou 5 ATM. Dominantou smart náramku je 1,47-palcový OLED displej s rozlíšením 368 x 194 pixelov.

Honor Band 7 má k dispozícii 96 športových aktivít, no bez GPS modulu. Presnú kapacitu batérie Honor neuvádza, iba výdrž na úrovni 14 dní. Zaujímavosťou je kovové a hodnotné spracovanie.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

3.

Huawei Band 8

Huawei Band 8 má rozmery 43,45 x 24,54 x 8,99 mm, hmotnosť 14 gramov (bez remienka) a certifikáciu 5 ATM. Informácie sa vám budú zobrazovať na 1,47-palcovom AMOLED displeji s rozlíšením 368 x 194 pixelov.

Očakávajte meranie až stovky športových aktivít, ale ani v tomto prípade nečakajte GPS modul. Ani tu spoločnosť neuvádza presnú kapacitu batérie, iba zhruba dvojtýždňovú výdrž. Zaujímavosťou je, že z nášho výberu je jednoznačne najtenším smart náramkom.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

4.

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Pro náramok od Xiaomi má veľkosť 44,7 x 28,8 x 11 mm, hmotnosť 20,5 gramov a certifikáciu 5 ATM. Všetko budete ovládať cez veľký 1,64-palcový AMOLED displej s rozlíšením 456 x 280 pixelov.

Nechýba vyše 110 športových aktivít, ale v tomto prípade konečne aj s GPS modulom. Kapacita batérie je výrobcom udávaných 235 mAh s výdržou okolo 12 dní. Zaujímavosťou je tvar, ktorý viac pripomína smart hodinky.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

5.

Xiaomi Smart Band 8

Obsah pokračuje pod reklamou

Pri stánku Xiaomi ešte zostaneme spolu s najnovšou 8. generáciou. Tá má rozmery 48 x 22,5 x 10,99 mm, hmotnosť 27 gramov a certifikáciu 5 ATM. Displej je stále schopný 1,62-palcový AMOLED zobrazovač s rozlíšením 490 x 192 pixelov.

Zmeriate si až 150 aktivít, pre niekoho môže byť negatívom absencia GPS modulu. Batéria s kapacitou 190 mAh sľubuje výdrž okolo 16 dní. Zaujímavosťou je možnosť nosenia náramku ako náhrdelník alebo si ho pripnúť na botasky.

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite priamo na Heureka.sk.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.