Viete, kde kupite Apple Watch Series 7 o 86 eur lacnejšie?

ZDROJ | Apple

Inteligentné hodinky vídame na čoraz viac zápästiach. Aj keď ich ponúka množstvo výrobcov, najpredávanejší model je len jeden. Milujú ho nielen bežní používatelia, ale aj známe osobnosti. Niet sa čomu diviť, patria medzi špičku na trhu a sú neuveriteľne elegantné. Dnes si môžete kúpiť najnovšie Apple Watch Series 7 45 mm o 18,7 % lacnejšie, ušetríte tak až 86 eur.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

ZDROJ | Apple

Najnovší model hodiniek má o 1 mm väčší OLED Retina displej oproti 6. generácii, čo je nárast o 20 %. Je tiež o 70 % jasnejí a má len 1,7 mm hrubé rámiky. Vďaka väčšej obrazovke dostali Watch 7 plnohodnotnú klávesnicu s QuickPath, plne optimalizované používateľské rozhranie a nové ciferníky. O dostatok výkonu na dlhé roky sa stará nový čip S7. Hodinky konečne dostali funkciu rýchlonabíjania, za 45 minút ich dokážete nabiť na 85 % kapacity, je teda rýchlejšie až o 33 %. Výdrž batérie je však stále len 18 hodín.

Pozrite siSú Apple Watch 7 najdokonalejšie smarthodinky na svete?

Hodinky merajú hladinu saturácie krvi (SpO2) počas dňa i noci. Citlivý senzor zaznamenáva srdcovú frekvenciu, vygeneruje elektrokardiogram (EKG) a vyhodnotí, čí má sínusový charakter alebo vykazuje závažnú fibriláciu srdcových komôr. Nechýbajú ďalšie funkcie, ktoré monitorujú aktivity, prinášajú notifikácie zo smartfónu, umožňujú ovládanie smart domácnosti, ale i odomykanie Macov, či iPhonov cez Face ID s nasadeným rúškom.

ZDROJ | Apple

Odolnosť voči vode je 5 ATM (podľa certifikátu IP6X). Zároveň sú Watch Series 7 najodolnejšie hodinky, aké kedy Apple vyrobil, okrem iného sú odolné voči prasknutiu. Interná pamäť má 32 GB, takže si do nej môžete uložiť tisícky skladieb a počúvať ich aj offline.

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 7 sa bežne predávajú za 459,00 eur. Momentálne si ich môžete kúpiť už od 373,00 eur, čo je zľava vo výške 18,7 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.