TECHBOX TÝŽDEŇ – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Dnes si môžete vypočuť 3. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás už tradične pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie z 2. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siTesla vraj na Slovensku postaví Gigafactory pre Cybertruck a Roadster

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Viete, koľko zarobil Tim Cook za minulý rok? Aj tento rok pokračujeme s výberom top 6 filmov, ktoré nás zaujali a ktoré si môžete pozrieť na streamovacích službách. Dánska premiérka Mette Frederiksenová v ambicióznom novoročnom prejave uviedla, že chce, aby bolo lietanie v krajine „zelené“. Je vôbec možné, aby do ôsmych rokov boli vnútroštátne lety v Dánsku bez fosílnych palív?

Ako sme na to s hoaxami? Zrejme ich máme radšej, ako turecké telenovely. Polícia totiž v roku 2021 vyvrátila 189 hoaxov, pričom 151 z nich sa týkalo pandémie. Z výročného prieskumu State of Mobile 2021 vyplýva, že do mobilov pozeráme až 1/3 dňa a na appky sme minuli 170 miliárd dolárov!

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.