TECHBOX TÝŽDEŇ 2022 – vypočujte si náš nový podcast s tech novinkami

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 4. epizóde sme pre vás vybrali len to najzaujímavejšie z 3. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite siPlánuje EÚ zakázať ťažbu kryptomien a aké by na to mala dôvody?

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí, ktoré boli predstavené. Stanú sa hitom roku 2022 predajne bez predavačov? Keď sme rozbalili Starlink od SpaceX, ostali sme prekvapení. Ako sa nám jazdilo vo VW Multivan T6.1? Viete, že svet je na hrane zániku? Hodiny „súdneho dňa“ ukazujú 100 sekúnd pred polnocou.

Určite si nájdite čas a vypočujte si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.