Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ: zabudneme, kde má sociálka sídlo?

Aj dnes si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. V 19. epizóde pre vás vybrali to najzaujímavejšie zo sveta tech noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

ZDROJ | Lenovo

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 18. týždni 2022 sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. V Bratislave sa objavili záhadné fialové skrinky, o čo ide? Šľahali z nich niekoľkometrové plamene! Elektrobusy sťahujú z liniek MHD. Materskú, dôchodok či PN-ku si už skontrolujete aj z domu, cez nový portál. Nechcete vo vrecku nosiť „lopatu“? Našli sme 6 najlepších kompaktných smartfónov.

Pozrite siVW Group má problém. Na dodanie ich elektromobilov si počkáte…

Určite vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX.