Podarený OnePlus 8T je aktuálne dostupný až o štvrtinu lacnejšie!

Spoločnosť OnePlus vyrába skvelé smartfóny, ktoré majú vždy špičkový hardvér a dizajnovo sa tiež nemajú za čo hanbiť. Model 8T viete teraz kúpiť až o 25 % lacnejšie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Dizajnovo nadväzuje na model OnePlus 8 s rozmermi 160,7 x 74,1 x 8,4 mm s hmotnosťou 188 gramov. To je na dnešné pomery, kedy je hmotnosť smartfónov poctivo nad 200 gramov stále skvelá hodnota. Vpredu nájdete 6,55-palcový AMOLED displej so 120-hertzovou obnovovacou frekvenciou a pomerom strán 20:9. V displeji sa nachádza veľmi spoľahlivá optická čítačka prstov, ktorá reaguje bleskurýchlo.

Procesor je trochu starší Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G sietí, ktorý má ale ešte aj dnes výkonu na rozdávanie. Základná konfigurácia ponúka 8 GB RAM a 128-gigabajtové úložisko. Slot na microSD kartu chýba. Model aktuálne beží na operačnom systéme Android 11 s nadstavbou OxygenOS. Dobrou správou je, že už má prisľúbenú aktualizáciu na verziu 12.

Samozrejmosťou je podpora Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 či GPS/GLONASS a NFC na platenie mobilom pomocou Google Pay. Pozor však, smartfón nemá žiadnu oficiálnu certifikáciu proti prachu a vode. Výrobca tvrdí, že by jemné zmoknutie mal vydržať.

 

Hlavný snímač s rozlíšením 48 Mpx so svetelnosťou f/1,75 má optickú stabilizáciu a nahrávanie videa v 4K rozlíšení. Sekunduje mu 16-megapixelový ultra-širokouhlý fotoaparát, 5-megapixelový makro fotoaparát a 2-megapixelový snímač hĺbky ostrosti.

Batéria má kapacitu 4 500 mAh, ale najväčšou zbraňou je nabíjanie Warp Charge. Za 15 minút nabijete rýchlosťou 65 W batériu na 50 % a celé nabíjanie potrvá 39 minút. Výrobca tu ale nenasadil bezdrôtové nabíjanie.

Pozrite si10 vecí, ktoré ma zaujali na novom OnePlus 8T

Počiatočná cena zariadenia bola 629 eur. Na takto vybavený model to je úplne adekvátna cena, ale aktuálne jeho kúpou môžete ušetriť až 160 eur alebo inak povedané 25,4 %. Výsledná suma je skvelých 469 eur.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku