Kvalitné a s parádnou 54,5 % zľavou – Huawei FreeBuds 3

ZDROJ | Huawei

Kvalitné bezdrôtové slúchadlá nestoja len pár eur. Ak si potrpíte na špičkový zvuk a pokročilé funkcie musíte si za to priplatiť. Máme pre vás dobrú správu, vydarený model od Huawei, FreeBuds 3 sa teraz dá kúpiť s vynikajúcou, takmer 55 % zľavou!

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Čoraz viac smartfónov prichádza o 3,5 mm audio konektor, väčšina z vás sa teda musí, častokrát aj proti svojej vôli, preorientovať na bezdrôtové slúchadlá. Najobľúbenejšie sú plne bezdrôtové modely, ktoré si ľahko vložíte do vrecka, či do kabelky.

Aj Huawei má vo svojom portfóliu množstvo TWS slúchadiel. Dnes si ukážeme FreeBuds 3, model, ktorý bol predstavený ešte v roku 2019 na IFA 2019, ale stále patrí medzi dobrú voľbu pre tých, ktorí požadujú kvalitný zvuk a aktívny filter hluku.

Huawei FreeBuds 3 majú aktívne potláčanie okolitého hluku. Lepšiu zrozumiteľnosť hovorov zabezpečuje zabudovaný kostný senzor, ten cez dotyk v spánkovej oblasti dokáže prenášať váš hlas kvalitnejšie, ako len cez mikrofón.

Pozrite siSlúchadlá Huawei FreeBuds 4 prichádzajú v top forme

O zvuk sa starajú 14 mm meniče, čo je vzhľadom na ich miniatúrne rozmery nadštandard. Vo vnútri nájdete procesor Kirin A1, ktorý podporuje Bluetooth 5.1. Prenos zvuku je tak na vysokej úrovni s minimálnou latenciou.

Huawei FreeBuds 3 sa ovládajú poklepaním na telo. V slúchadlách s hmotnosťou len pár gramov je 30 mAh batéria (v každom), ktorá dodá dostatok energie na 4 hodiny prehrávania. Nabíjacie puzdro má kapacitu 410 mAh a cez USB-C port nabije slúchadlá na 20 hodín prehrávania. Poteší podpora bezdrôtového nabíjania.

Slúchadlá Huawei FreeBuds 3 sa bežne predávajú za 179,00 €, no aktuálne ich kúpite od 81,41 €. To je zľava vo výške 54,5 %. Za lepšiu cenu ich momentálne nekúpite nikde na Slovensku. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Komentáre k článku